اخبار و رویدادهای مهم

عملیات بازرسی و تعمیرات نقاط باقیمانده از پیگرانی هوشمند خط لوله 30 اینچ دوم تهران به طول 104 کیلومتر از ساوه منشعب و تا وردآورد در شمال اتوبان تهران کرج در حدود دو هفته زودتر از برنامه مصوب دیسپچینگ ملی گاز به پایان رسید.

بيشتر

اخبار مناطق عملیات

به گزارش روابط عمومی منطقه هفت شرکت انتقال گاز ایران ، نمایشگاه آثار هنری همیاران محیط زیست و معرفی دست آوردهای زیست محیطی این منطقه عملیاتی برگزار شد .
داودی نژاد مدیر منطقه 9 عملیات از اجرای مدل تعالی سازمانی در منطقه خبر داد. وی با اشاره به آن که همه کارکنان منطقه باید از اهمیت کارهایی که بر عهده آنان گذاشته می شود، اطلاع یابند
سردار مطیعی معاون انرژی سازمان پدافند غیر عامل کشور به همراه معاون فناوری آن سازمان، معاون مدیر کل HSE وزارت نفت و مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری فارس، در جلسه ای با حضور مدیر , معاونین و روسای ارشدمنطقه پنج عملیات انتقال گاز شرکت نمود.
اولین جلسه هماهنگی مناطق معین از طریق ویدئو کنفرانس به میزبانی منطقه پنج عملیات انتقال گاز ایران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی منطقه هفت عملیات انتقال گاز ایران؛ مدیر این منطقه عملیاتی از رشد 90 درصدی سرانه آموزش HSE نیروهای پیمانکاری منطقه خبر داد . خضرایی مدیر منطقه هفت شرکت انتقال گاز ایران طی گفتگویی با روابط عمومی با اعلام این مطلب افزود : به همت واحد آموزش و HSE منطقه ، در حوزه HSE و آموزش نیروهای پیمانکاری در این حوزه در سال 95 ، 4264 نفر ساعت آموزش با سرانه تقریبی 22 ساعت برگزار گردیده است که نسبت به سال 94 از رشدی 90 درصدی برخوردار بوده ایم .

مناسبت ها و تصاویر روز

مردان آسمانی
-

تقویم و اوقات شرعی
-

True

آلبوم تصاویر
-

تعداد بازديد اين صفحه: 7258
تعداد بازديد از سايت: 59425138
تعداد بازديد زيرپورتال: 7352
اين زيرپورتال امروز: 47
در امروز: 37613
اين صفحه امروز: 43
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما