يكشنبه 29 ارديبهشت 1398   12:30:03
14:501397/9/13 سه‌شنبه
رویکردهای منطقه 8 عملیات انتقال گاز ایران زیر ذره بین ارزیابی تعالی سازمانی قرار گرفت

رویکردها و نتایج فعالیت های منطقه 8 عملیات، در قالب مدل ارزیابی تعالی سازمانی (EFQM)، جایزه سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران، مورد بررسی و سنجش قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی منطقه 8 عملیات، در آیین افتتاحیه ارزیابی، یداله بایبوردی، مدیر منطقه 8 عملیات، ضمن ارائه گزارش عملکرد این منطقه، ارزیابی مذکور را با الهام از مدل تعالی سازمانی بسیار ارزنده توصیف نمود و گفت: امیدواریم این ارزیابی بتواند فضای تبادل تجربیات را در جهت بهبود عملکرد و فرآیندها در منطقه 8 عملیات ایجاد نماید.
بایبوردی افزود: تمامی پرسنل این منطقه سعی بر آن دارند در چارچوب دستورالعمل شرکت ملی گاز و با بهره گیری از مدل های تعالی سازمانی، در جهت انتقال پاک، ایمن، پایدار و بهره ور گاز و همچنین ارایه خدمات بهینه به ذی نفعان مطابق قرارداد و تحقق اهداف عالیه سازمان و به نحو احسن گام بردارند.
داود ادایی، سر ارزیاب شرکت ملی گاز ایران نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور در این منطقه، بهره گیری از مدل های تعالی سازی EFQM را مهمترین عامل موفقیت و تعالی هر سازمان دانست.
سر ارزیاب شرکت ملی گاز ایران، ارزش افزایی برای مشتریان، پایدار سازی نتایج برجسته توسعه قابلیت های سازمانی، به خدمت گرفتن خلاقیت و نوآوری، خلق آینده ای پایدار، رهبری یا دوراندیشی، الهام بخشی و درستی، مدیریت یا چابکی و موفقیت از طریق استعداد کارکنان را از مفاهیم بنیادین تعالی سازمانی نام برد.
در ادامه، مهرداد چهری، رئیس تحلیل سیستم ها و مدیریت انرژی و مدیر تعالی منطقه 8، ضمن تاکید بر اجرا و ارزیابی منویات استراتژی انتقال گاز، اهمیت تعالی و توجه بیشتر به ارتقاء عملکرد منطقه براساس معیارها و زیرمعیارهای الگوی تعالی سازمانی EFQM، ارزیابی و سنجش عملکرد منطقه مطابق با منطق RADAR اظهار نمود: این ارزیابی در بازه زمانی 3 روزه در حوزه های رهبری، استراتژی، فرآیندها، سرمایه های انسانی، خدمات و مشتریان، منابع مالی و نتایج کسب و کار، فن آوری و دانش، جامعه، شرکا و تامین کنندگان انجام می گیرد.
گفتنی است، در این دوره ارزیابی تمامی فعالیت ها، رویکردها و نتایج واحدهای منطقه 8، طبق اظهارنامه تسلیمی مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما