يكشنبه 29 ارديبهشت 1398   11:28:15
11:381397/9/17 شنبه
در بازدید از منطقه شش عملیات انتقال گاز مطرح شد:
تأکید مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران بر لزوم آمادگی کامل تاسیسات و خطوط لوله جهت ورود به فصل سرما

به گزارش روابط عمومی منطقه شش عملیات، مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران به همراه جمعی از اعضای هیات مدیره و روسای واحدهای ستادی از منطقه شش عملیات انتقال گاز بازدید به عمل آوردند.
سعید توکلی در جلسه ای که با حضور مدیر و اعضای هیات رییسه منطقه شش عملیات در سالن کنفرانس اداره مرکزی برگزار شد، گفت: فعالیت ها و اقدامات خوبی در سطح شرکت انتقال گاز ایران جهت ورود به فصل سرما و انتقال پاک، ایمن و بهره ور گاز طبیعی انجام شده است که جای تقدیر و تشکر دارد.
توکلی با اشاره به تعامل و همکاری قابل تحسین در بین کارکنان متعهد و متخصص منطقه شش عملیات ، گفت: مجموعه منطقه شش از نظر فنی و تخصصی در بخش نگهداری و تعمیرات خطوط لوله و تاسیسات تقویت فشار گاز، نسبت به سال های گذشته افزایش قابل توجهی داشته که می بایست همدلی، همت و اراده ایجاد شده در این منطقه را تقویت کرد.
وی به انتقال گاز به دورترین نقاط کشور از جمله مناطق استان سیستان و بلوچستان اشاره کرد و اظهار داشت: باید زیرساخت های مقدماتی، تجهیزات و ماشین آلات ضروری در این نقاط وجود داشته باشد و از امکانات و تجهیزات و توانمندی های بخش خصوصی نیز در شرایط بحرانی به نحو احسن استفاده کرد.    
ایشان در ادامه افزود: به طور یقین تحقق شعار اقتصاد مقاومتی و استفاده از کالای با کیفیت ایرانی از اهداف مهم شرکت انتقال گاز ایران بوده و در منطقه شش عملیات اقدامات بسیار خوب و موثری در راستای انجام این مهم و استفاده از کالای مازاد سایر شرکت های تابعه انجام شده، که جای تقدیر دارد.
 مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران، در ادامه به تحویل و تحول خطوط لوله و لزوم اقدام به موقع اشاره کرده و افزود: می بایست ضمن دقت و مراقبت در تحویل و تحول خطوط منطبق با دستورالعمل مصوب هیات مدیره شرکت، پیگیری در راستای این مهم نیز در دستور کار قرار گیرد و تأخیر در تحویل موقت و دائم خطوط لوله انتقال گاز به ضرر شرکت می باشد.
شایان ذکر است در ادامه این جلسه کرم گودرزی مدیر منطقه شش عملیات، ضمن عرض خیر مقدم به مدیر عامل و هیات همراه به تشریح فعالیت ها و اقدامات انجام شده در هشت ماهه نخست سال 1397 در سطح منطقه پرداخته و گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون توانسته ایم با برنامه ریزی و تکیه بر دانش و تخصص کارشناسان متعهد و متخصص خود اقدامات و فعالیت های موثری جهت ورود به فصل سرد سال و انتقال پاک, ایمن و بهره ور گاز طبیعی در بخش های مختلف عملیات تاسیسات و عملیات خطوط لوله انجام دهیم.
در ادامه جلسه هر یک از مسئولین منطقه، اهم اقدامات و فعالیت های شاخص در حوزه کاری خود را ارائه دادند.
گفتنی است در ادامه این بازدید، مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران و هیات همراه از تاسیسات تقویت فشار گاز آب شیرین، مرکز بهره برداری خطوط لوله گورزین، خطوط لوله جزیره قشم شامل طولا و سوزا و همچنین ایستگاه مخابراتی گورزین بازدید کرده و رهنمودهای لازم را ارایه نمودند.
 
 


تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما