يكشنبه 29 ارديبهشت 1398   12:19:29
13:211397/9/17 شنبه
برگزاری دوره آموزشی آشنایی با مقررات حریم خطوط لوله در شرکت انتقال گاز ایران

دوره ی آموزشی آشنایی با مقررات حریم خطوط لوله با حضور سرپرست امور حقوقی، کارشناسان واحدهای خطوط لوله، کنترل حریم وحراست شرکت انتقال گاز ایران و هم چنین امور حقوقی مناطق عملیاتی طی دو روز از 12 تا 13 آذر ماه 1397 در سالن کنفرانس ستاد این شرکت برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی شرکت انتقال گاز ایران، سعید توکلی، با حضور در این دوره ی آموزشی، ضمن تأکید بر لزوم صیانت از حریم خطوط لوله انتقال گاز بر اهمیت آموزش مقررات حریم به عنوان پیش نیاز ضروری و مهم تمامی واحدهای ذی ربط از قبیل مسئولین و کارشناسان مراکز بهره برداری، خطوط لوله، حراست و امور حقوقی به عنوان یکی از موارد مربوط به صلاحیت حرفه ای تأکید کرد.
وی افزود : اطلاع رسانی مقررات حریم توسط واحدهای درون سازمانی و همچنین تعامل و آگاهی بخشی نهادها و سازمان های بیرونی نظیر استانداری ها و فرمانداری ها از اقداماتی است که باید مدنظر قرار گیرد.
ایشان، فراگیری آموزش های مربوط به حریم خطوط لوله، از جمله فنون مذاکره، در راستای تبیین مناسب مقررات حریم و آگاهی سازمان های بیرونی جهت درک صحیح از مسأله حریم را مهم برشمرد و ایجاد کارگروه فنی جهت تبادل نظر در خصوص مباحث فنی حریم با استفاده از مقررات و استانداردهای جدید ، به روز رسانی مقررات و استفاده از تکنولوژی و مکانیزم های نوین را ضروری دانست .
سعید توکلی افزود: افزودن سطح دانش، بینش و آگاهی افراد و سپس کسب مهارت در مقررات حریم باعث می شود در بلند مدت مشکلات حریم حل و فصل گردد.
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما