پنجشنبه 27 تير 1398   16:52:03
11:301397/9/17 شنبه
بازدید دو روزه مدیر منطقه 9 عملیات انتقال گاز ایران از حریم خطوط لوله محدوده نور تا رشت

رسول داودی نژاد مدیر منطقه 9 عملیات، به همراه روسای واحدهای ستادی از حریم خطوط لوله گاز در محدوده نور تا رشت بازدید کرد.
در طول مسیر این بازدید، از کلاهک مارکرهای مسیر خط لوله محمودآباد- رامسر که، برش کاری اعداد بر روی آن و نصب پلاک کیلومتری GIS انجام شده بود، بازدید به عمل آمد، داودی نژاد حفاظت از مارکرها را مهم دانسته و افزود: با تعویض مارکرها و برش کاری اعداد، احتمال سرقت آن کاهش می یابد.
در ادامه مدیر منطقه، از اسپن رودخانه کاظم رود خط نور – رامسر نیز بازدید و دستورات لازم را به معاونت خطوط لوله ابلاغ کرد.
وی در ادامه در جریان روند عملیات اجرایی رفع تجاوز، پاک سازی و تسطیح مسیر در حریم اختصاصی خطوط لوله گاز در محدوده نور تا رامسر قرار گرفته و تاکید کرد، حریم خط لوله از اهمیت بالایی برخوردار است و باید تسطیح مسیر با قدرت و سرعت بیشتر انجام شود.
بازدید از رودخانه چشمه کیله تنکابن پس از عملیات ایمن سازی از دیگر برنامه های مدیر منطقه 9 عملیات بود. پس از آن رسول داودی نژاد با حضور در تاسیسات تقویت فشار گاز رامسر و بازدید از این تاسیسات، در جلسه هم اندیشی با همکاران به ماموریت سازمانی انتقال پاک، پایدار و بهره ور گاز طبیعی اشاره و افزود: آنچه مشاهده می کنیم حاصل زحمات همه شماست که شایسته تقدیر است، اما برای بهبود شرایط هم چنان نیازمند تلاش بیشتر هستیم. تخصص، تجربه در عین جوانی، ابتکار، قدرت ریسک پذیری و تعهد عواملی هستند که در پرسنل ایستگاه رامسر وجود دارد و باید بیش از پیش تقویت شود.
در ادامه و دومین روز از بازدید، مدیر منطقه با حضور در منزل مرحوم رضوان پورمحمدی در شهرستان رشت با خانواده وی دیدار کرد، رسول داودی نژاد همچنین در منزل عظیم احسان بخش نیز حضور یافته و از زحمات و خدمات 37 ساله وی تقدیر به عمل آورد.
مدیر منطقه 9 عملیات در ادامه، از حریم خطوط لوله در محدوده نور تا رشت، از مرکز بهره برداری و تاسیسات تقویت فشار گاز رشت و هم چنین از رودخانه سپیدرود رشت که عملیات ایمن سازی آن در حال اجراست، بازدید به عمل آورد.
 
 
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما