چهارشنبه 7 فروردين 1398   05:19:20
16:091397/8/15 سه‌شنبه
بسترسازی برای اجرای بهینه پدافند غیرعامل، یک ضرورت است

رئیس امور بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیر عامل منطقه 8 عملیات انتقال گاز ایران بستر سازی برای اجرای بهینه پدافند غیرعامل را از ضروریات دانست.
فرهاد قدیمی، اجرای طرح‌های پدافند غیرعامل را کاستن از آسیب‌پذیری نیروی انسانی و حفظ سلامتی دانست و گفت: با رعایت اصول پدافند غیرعامل و اجرای طرح‌های مربوطه می‌توان ضمن کاهش خسارات اولیه از بروز خسارات و صدمات بعدی جلوگیری نموده و یا تاثیر آنها را تا حد بسیار زیادی کاهش داد .
وی توسعه کمی و کیفی نیروی انسانی متخصص، ارتقاء قابلیت بقا و حفظ کشور در شرایط بحران، افزایش آستانه مقاومت ملی در مقابل تهدیدات، آسیب شناسی به موقع و جلوگیری از هر گونه پیامدهای احتمالی را از اهداف طرحهای پدافند غیرعامل ذکر کرد.
وی برگزاری دو مورد مانور فرا منطقه‌ای، چهار مورد مانور گسترده منطقه‌ای و دو مورد مانور محلی در سطح تاسیسات و مراکز بهره‌برداری در طول سال مطابق با ابلاغ شرکت انتقال گاز، جمع آوری طرح های ERP ( واکنش در شرایط اضطراری) در سطح منطقه و ارسال جهت نهایی‌سازی به مدیرعامل شرکت انتقال گاز و همچنین بازدیدهای ستادی واحد پدافند غیرعامل از مراکز و تأسیسات بصورت شش ماهه را از جمله بر نامه های درون سازمانی این منطقه نام برد.
رئیس امور بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیر عامل منطقه 8 در پایان اشاره کرد: در راستای بهره‌گیری از ظرفیت بسیج نیز در تلاش هستیم تفاهم‌نامه امور HSE با بسیج مبنی بر توانمندسازی بسیجیان را در حداقل زمان ممکن به اجرا در آوریم.

 
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما