جمعه 3 اسفند 1397   20:05:34
17:051397/7/21 شنبه
مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران:
اجرای عملیات تعمیر خط کامیاران – مریوان در شرایط سخت و صعب العبور نشان از سختکوشی و توانمندی نیروهای عملیاتی منطقه 7 است

مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران و هیأت همراه از مرکز بهره برداری بیجار، تاسیسات تقویت فشار گاز بیجار و عملیات تغییر مسیر خط کامیاران – مریوان واقع در منطقه هفت عملیات انتقال گاز ایران بازدید نمودند.
در این بازدید سعید توکلی، از نزدیک در جریان عملیات حفاری خط کامیاران – مریوان، وضعیت قبلی خط، بستر خط، چگونگی عملیات تغییر مسیر، قسمت های رانشی، سطوح لغزشی و مطالعات زمین شناسی انجام شده این خط قرار گرفت.
توکلی، انجام این عملیات را که در مکان جغرافیایی صعب العبور در حال انجام است عملیاتی سخت نامید و رهنمودهای لازم را به منظور بهبود امور ارایه نمود.
مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران در ادامه اظهار داشت: شرکت انتقال گاز ایران در افق 1404 سرآمد جهانی خواهد بود. وی همچنین با اشاره به پیش بینی نزولات نعمات الهی در ماه های سرد سال افزود:بایستی با جدیت هر چه بیشتر و همانند سال های گذشته بتوانیم با سربلندی فصول سرد را پشت سر بگذرانیم.
توکلی در ادامه افزود: بهبود در تمامی فعالیت های منطقه 7 قابل مشاهده است و این منطقه با دارا بودن سرمایه انسانی جوان، متخصص و متعهد، توانایی بالایی در زمینه شاخص بودن در بین تمامی سایت های صنعتی دارد.
وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات همکاران منطقه 7، برنامه ریزی بهینه و سازماندهی هرچه بهتر امور را خواستار شد.
در ادامه مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران و هیات همراه از مرکز بهره برداری بیجار نیز بازدید نمودند.
گفتنی است در این بازدید علاوه بر دیدار با همکاران این مرکز و بررسی چالش های موجود، مسایل و مباحثی همچون مرتفع نمودن مشکلات موجود در زمینه ی احداث مرکز بهره برداری جدید بیجار مطرح و رهنمود های لازم در این زمینه توسط مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران ارائه گردید. همچنین بازدید از تاسیسات تقویت فشار گاز بیجار و جلسه با همکاران و بررسی مسایل این تاسیسات نیز از دیگر برنامه های مدیرعامل شرکت انتقال گاز و هیات همراه بود .
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما