پنجشنبه 27 تير 1398   15:57:08
اخبار و رویدادهای مهم
15:191397/6/6 سه‌شنبه
مدیرمنطقه ده عملیات انتقال گاز:
لزوم تلاش بیشتر برای چابک سازی سازمان

مدیر منطقه ده عملیات انتقال گاز ایران به همراه معاونان و روسای ستادی از مرکز بهره برداری خطوط لوله و تاسیسات تقویت فشارگاز سردشت بازدید و در نشستی با کارکنان، برلزوم تلاش بیشتر برای چابک سازی سازمان و اهتمام درصرفه جویی حامل های انرژی تاکید کرد.
حمید خدری مدیر منطقه ده، به همراه معاونان و روسای واحدهای ستادی از مرکز بهره برداری و خطوط لوله و تاسیسات تقویت فشارگاز سردشت بازدید و روند کار این واحدها را بررسی کرد.
مدیر منطقه یک؛ با اشاره به موقعیت استراتژیک منطقه و نقش حائز اهمیت تاسیسات تقویت فشارگاز سردشت، گفت: با یاری خداوند و همت تمامی کارکنان توانستیم، در روزهای سرد زمستان گذشته شرایط مطلوب و پایدار را در راستای انتقال ایمن، پایدار، بهره ور و پاک گاز داشته باشیم که این مهم نشان دهنده توانمندی های خطیر کارکنان در ارتباط با انتقال انرژی گازدارد.
وی در ادامه برلزوم تلاش بیشترکارکنان برای چابک سازی سازمان و اهتمام صرفه جویی درمصرف حامل های انرژی ( آب و برق ) تاکید کرد.
در ادامه این بازدید یک روزه، جلسه بررسی و جمع بندی بودجه سال 98 نیز با حضور معاونان و روسای ستادی این منطقه مورد ارزیابی قرارگرفت و تدابیرلازم از سوی مدیر منطقه ارائه گردید.
 

 
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما