سه‌شنبه 26 شهريور 1398   13:31:11
اخبار و رویدادهای مهم
09:261398/5/30 چهارشنبه
مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران در بازدید از منطقه شش عملیات انتقال گاز ایران:
به تمامی کارکنان ستادی و مناطق ده گانه اعتقاد و ایمان کامل دارم

به گزارش روابط عمومی منطقه شش عملیات، توکلی به همراه برخی از مسئولین شرکت انتقال گاز ضمن بازدید از خط لوله 30 اینچ غرب بندرعباس، با کارکنان این منطقه دیدار کردند.
در این بازدید که در روز شنبه 26 مرداد ماه از انشعاب خط لوله 30 اینچ غرب بندرعباس منشعب از خط لوله هفتم سراسری و همچنین پروژه ایستگاه تقلیل فشار ابتدایی خط لوله مذکور به عمل آمد گفت: با توجه به حساسیت و موقعیت استراتژیک این خط در انتقال پایدار گاز به صنایع مهم و استراتژیک غرب بندرعباس از جمله پالایش نفت ستاره خلیج فارس، پالایش نفت بندرعباس گفت: می بایست برنامه ریزی کامل در جهت انتقال پاک، ایمن، پایدار و بهره ور گاز طبیعی از طریق این خط انجام گیرد. توکلی در ادامه توصیه های فنی و تخصصی در جهت بهبود و انتقال پاک به مصارف صنعتی ارائه داد.
مدیر عامل شرکت انتقال گاز  در جلسه ای که به منظور بررسی آلودگی های خط هفتم سراسری با حضور مدیران عامل پالایشگاه نفت بندرعباس، پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس و شرکت گاز استان هرمزگان در محل پالایشگاه نفت بندرعباس برگزار گردید گفت: همکاران منطقه شش عملیات انتقال گاز با برنامه ریزی، اقدامات و تلاش های خود، در راستای پیگرانی خطوط لوله هفتم سراسری و خط 30 اینچ غرب بندرعباس انجام خواهند داد.
و در ادامه این بازدید در جلسه ای که در سالن کنفرانس اداره مرکزی و با حضور مدیر و اعضاء هیأت رییسه منطقه برگزار شد از  زحمات و تلاش های تک تک کارکنان این منطقه تقدیر و تشکر کرد و گفت: شاخص های برنامه ریزی شده منطقه شش عملیات انتقال گاز نسبت به سال های گذشته پیشرفت خوبی داشته است که این امر، تلاش، تعهد و مسئولیت پذیری مجموعه کارکنان این منطقه را نشان میدهد.
توکلی اظهار داشت: مناطق و ستاد شرکت انتقال گاز ایران از یک حالت جزیره ای به یک کل واحد و پیکره کامل رسیده است و جایگاه خود را نه تنها در سطح شرکت ملی گاز ایران، بلکه در مجموعه وزارت نفت نیز پیدا کرده و از یک شرکت اجرایی و عملیاتی به یک شرکت حرفه ای و راهبری رسیده است.
وی در ادامه با بیان این که به تمامی کارکنان ستاد و مناطق عملیاتی اعتقاد و ایمان کامل دارم، ابراز داشت: تمامی اقدامات عملیاتی در مناطق ده گانه جهت عبور از فصل سرد سال و انتقال پاک، ایمن، پایدار و مطمئن گاز طبیعی به مصارف خانگی و صنعتی، برنامه ریزی، اجرا و نظارت می شود.
در ادامه این جلسه که در سالن کنفرانس اداره مرکزی منطقه شش برگزار شد، کرم گودرزی مدیر منطقه شش عملیات ضمن خیر مقدم و خوش آمدگویی به مدیر عامل و مسئولین شرکت انتقال گاز ایران، از حضور و توجه مدیر عامل به مناطق ده گانه تشکر کرد و در ادامه طی گزارشی، اقدامات شاخص منطقه از ابتدای سال 98 تاکنون را ارائه داد و به ارتباط دو سویه مسئولین منطقه شش و ستاد شرکت انتقال گاز اشاره کرد و گفت: جای بسی خوشحالی است که تمامی برنامه های عملیاتی و پشتیبانی با تعاملی که وجود دارد در حال انجام می باشد و به نتیجه رسیده است.تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما