دوشنبه 18 آذر 1398   22:12:13
اخبار و رویدادهای مهم
12:511398/4/24 دوشنبه
تکریم و معارفه رییس حراست منطقه ده عملیات انتقال گاز ایران

مراسم تودیع ومعارفه رییس حراست منطقه ده عملیات انتقال ایران با حضور روسای حراست شرکت ملی گاز و شرکت انتقال گاز ایران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی منطقه ده عملیات، درابتدای این مراسم خدری مدیرمنطقه ضمن تقدیر از زحمات و تلاش های نه ساله زنده بودی، درسمت ریاست حراست منطقه ده عملیات و اشاره به برخی ویژگی های فردی وی گفت: ایشان انسانی مهربان، قابل اعتماد و دارای قبلی مهربان، پاک و با درایت می باشد.
وی ضمن آرزوی توفیق و سربلندی برای این همکار گرامی، بیان داشت: ایجاد شاخصه ای به نام ذهن آرام در دوران تصدی ایشان، باعث گردید تا منطقه به موفقیت های متعددی در زمینه های فنی، مدیریتی، حراستی و امنیتی دست یابد.
در ادامه این مراسم مهران پیرایش، رییس حراست شرکت ملی گازایران با بیان این که نیروی انسانی یکی ازمهم ترین شاخصه های موفقیت یک سازمان می باشد، افزود: هرچه توانایی و قابلیت نیروی انسانی بیشتر باشد کارایی در سازمان ها نیز افزایش می یابد.
و در ادامه به نقش وجایگاه سازمانی واحد حراست در سطح منطقه ده عمیات اشاره کرد و گفت: منطقه ده عملیات انتقال گاز ایران به واسطه هم جواری اش با بزرگ ترین میادین گازی کشور از مناطق کلیدی به شمارمی رود، بنابراین نقش و جایگاه حراست بسیار مهم و دارای اهمیت می باشد.
رییس حراست شرکت ملی گاز ایران درادامه ضمن تقدیر وتشکر از زحمات ارزشمند زنده بودی، طی حکمی جواد زیارتی را به عنوان رییس حراست منطقه ده عملیات معرفی کرد.
برپایه این گزارش، کلانی رییس حراست شرکت انتقال گاز ایران نیز که در این مراسم حضور داشت، در بیانی کوتاه از زحمات صادقانه زنده بودی در زمان مسئولیت حراست منطقه ده عملیات تشکر و قدردانی و برای ایشان آرزوی موفقیت بیشتر نمود.

 
 
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما