سه‌شنبه 26 شهريور 1398   14:20:05
اخبار و رویدادهای مهم
12:341398/6/12 سه‌شنبه
سیستم اعلان و اطفاء حریق توربین های DJ59 تاسیسات تقویت فشارگاز اصفهان دو ارتقاء یافت

به گزارش روابط عمومی منطقه دو عملیات انتقال گاز، مجتبی گلستانه ضمن اعلام این خبر گفت: در راستای خط مشی سیستم مدیریت یکپارچه و با هدف بهینه سازی تجهیزات و پایداری در روند انتقال گاز، این منطقه اقدام به ارتقای سیستم اعلان و اطفای حریق توربین زاریای DJ59 نمود.
مجتبی گلستانه در ادامه گفت: سیستم های اعلان و اطفاء حریق در تجهیزات دوار احتراقی از اهمیت و اولویت بسیار بالایی برخوردار بوده و کارایی و عملکرد آن می تواند از بروز آتش سوزی هاو خسارات ناگوار جانی و مالی جلوگیری نماید.
 مدیر منطقه دو بیان داشت: سرانجام با تشکیل کارگروهی متشکل از واحد های HSE، مهندسی و خدمات فنی و تعمیرات اساسی، یک طرح پیشنهادی تهیه و تدوین گردید که در آن سیستم ها و کپسول های بلا استفاده ای در طرح سوییچ گیر های تاسیسات خط 3 بصورت ناقص رها شده  بودند، بصورت کامل بکار گیری شده اند، بطوریکه با ایجاد تغییراتی در مکانیزم و محاسبات تعداد کپسول ها با توجه به اختلافات ابعادی محل های جدید و قدیم، اصلاحات در سیگنال های ارتباطی یک سیستم جدید خلق شده است.
مدیر منطقه دو عملیات انتقال گاز در خاتمه گفت: این پروژه  به صورت کاملا خودجوش و با تکیه بر توان علمی مهندسین و تکنسین های این منطقه اجرایی و تست و در سرویس قرار گرفت. و صرفه جویی بسیار چشم گیر و افزایش ضریب ایمنی در بر داشته است.
 
 
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما