سه‌شنبه 1 بهمن 1398   15:06:29
اخبار و رویدادهای مهم
15:041398/7/24 چهارشنبه
آزمون عملی نخستین دوره المپیاد فنی و عملیاتی بهره برداران منطقه پنج عملیات انتقال گاز در تاسیسات جهرم برگزار شد

مدیر منطقه پنج عملیات انتقال گاز از برگزاری آزمون عملی نخستین دوره المپیاد فنی و عملیاتی بهره برداران منطقه پنج عملیات انتقال گاز در تاسیسات تقویت فشار گاز جهرم، خبر داد.
به گزارش روابط عمومی منطقه پنج شرکت انتقال گاز ایران، ولی اله فرخی، مدیر منطقه، با اعلام این خبر افزود: این آزمون عملی طی یک روز و با حضور 28 نفر از بهره برداران زبده به منظور رقابت برای شرکت در المپیاد کشوری برگزار شده است.
وی اضافه نمود: به همین منظور این آزمون عملی در دو نوع توربوکمپرسورهای غالب موجود در منطقه در محل تاسیسات تقویت فشار گاز جهرم 4 و 8 برگزار گردید .
فرخی در آیین افتتاحیه این مسابقات با اشاره به لزوم ایجاد فضای تبادل تجربیات در کار، تصریح کرد: بیش از 70 درصد بهره برداران در آزمون کتبی نمره بالای 70 کسب کردند که نوید بخش میزان بالای انباشت و به کارگیری دانش در بهره برداری از تاسیسات منطقه است. در گزارش های منتج از فعالیت های منطقه و آمارها نیز این موارد خود را با بخوبی نمایان کرده است، به طوری که منطقه پنج همواره یکی از مناطقی بوده که بیشترین میزان آمادگی، به کارگیری و رضایت مشتریان را داشته است.
وی ادامه داد: المپیاد فنی و عملیاتی بهره برداران، با داشتن ظرفیت مناسب می تواند شروعی برای رقابت در سایر بخش های سازمان نظیر بهره برداری خطوط لوله باشد.
به گفته وی  منطقه پنج عملیات انتقال گاز با داشتن بیش از  15 تاسیسات تقویت فشار گاز انتقال بیش از 70 درصد گاز تولیدی کشور، موقعیتی بی نظیر برای کار و تلاش است که باید با ارتقای دانش و شایستگی های فردی و سازمانی حداکثر بهره وری را از این موقعیت تکرار نشدنی کسب نمود.
ایشان در پایان از کارکنان منطقه پنج عملیات انتقال گاز به جهت تلاش در برگزاری المپیاد، تشکر و  تقدیر به عمل آورد.
براساس همین گزارش  پیش از سخنان مدیر منطقه، مهندس رامین نیک خلق، معاون عملیات ایستگاه های منطقه در سخنانی کوتاه، ضمن تشریح روند برگزاری آزمون های کتبی و عملی المپیاد بهره بردارن گفت: نکته حایز اهمیت در همه این فعالیت ها به اشتراک گذاری تجربیات و دانش است که امیدواریم با تهیه زیر ساخت های لازم و برپایی این گونه فعالیت های جمعی بتوانیم به اهداف تعیین شده نایل شویم.
گفتنی است در این مراسم از کسانی که بالاترین رتبه را در آزمون کتبی احراز نموده بودند و همچنین گروه اجرایی و گروه داوری با اهدای لوح، تقدیر شد.

 

 
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما