دوشنبه 18 آذر 1398   22:12:31
اخبار و رویدادهای مهم
16:331398/4/22 شنبه
برگزاری جلسه مجمع عمومی و عادی سالیانه شرکت انتقال گاز ایران در سال مالی 97

مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران در حاشیه جلسه مجمع عمومی عادی و سالیانه صاحبان سهام سال مالی 97، که تاریخ 22 تیرماه 1398 در ساختمان مرکزی شرکت ملی گاز ایران برگزار شد، ضمن تشکر از همکاران مجموعه انتقال گاز ایران به ویژه مناطق عملیاتی گفت: واکنش این عزیزان در شرایط اضطراری بسیار عالی است و باعث شده شرکت انتقال گاز ایران از شرکت گمنام به شرکتی خوشنام تبدیل شود.
به گزارش روابط عمومی شرکت انتقال گاز ایران، سعید توکلی در بخش دیگری از سخنان خود به اقدامات و دست آوردهای شرکت در بومی‌سازی و دست‌یابی به دانش فنی، انجام تعمیرات و نگهداشت تأسیسات انتقال گاز ایران اشاره کرد و افزود : افزایش بهره‌وری و منافع اقتصادی شرکت انتقال گاز در زمینه تأمین سریع، مطمئن و ارزان کالا با بهره گیری از توان داخلی از اهداف مهم این شرکت در سال رونق تولید می باشد.
مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران در ادامه این جلسه گزارشی از اقدامات و فعالیت های هیأت مدیره، اهداف و برنامه های اجرا شده و در حال اجرای این شرکت را ارایه و از  حمایت های هیأت مدیره شرکت ملی گاز ایران تقدیر و تشکر نمود.
در بخشی دیگر از این جلسه، دیده کنان مدیرمالی شرکت انتقال گاز ایران گزارش مبسوطی از صورت های مالی سال 97 را تشریح نمود.
هم چنین در این جلسه محمدپور نماینده سازمان حسابرسی به قرائت گزارش حسابرس بر صورت های مالی سال 97 پرداخته و وضعیت مالی و عملکرد شرکت انتقال گاز ایران را مطلوب ارزیابی کرد.
در پایان مدیرعامل و مدیر مالی شرکت انتقال گاز ایران به پرسش های حاضرین در مجمع پاسخ دادند.
همچنین توکلی از همه ی همکاران شرکت که در دستیابی به کسب سومین گزارش مطلوب متوالی در سه سال گذشته نقش ایفا کردند، تشکر وقدردانی کرد.
 


 
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما