سه‌شنبه 21 آبان 1398   05:10:45
اخبار و رویدادهای مهم
18:061397/12/7 سه‌شنبه
پیام تبریک مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران؛
به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و گرامی داشت روز زن

توجه به شخصیت نورانی حضرت فاطمه"سلام الله علیها" که حجت خداوند بر ائمه معصومین "علیهم السلام" بود نه فقط برای زنان مسلمان بلکه برای هر انسان خداجوی و حقیقت طلب، سرمایه ارزشمندی است که می تواند انسانیت را از غبار انحرافات و پرتگاه ها رهایی بخشیده و به سرمنزل مقصود رهنمون سازد.
بی تردید زنان و مادران در شکل گیری جامعه ای پویا و سعادتمند و متبلور ساختن آموزه های اصیل و از همه مهم تر شکل گیری نهاد مقدس خانواده به عنوان اولین و مهم ترین نهاد بشری نقشی تاثیر گذار و ارزنده داشته و خواهند داشت.
زن همچون شمع فروزانی محفل خانواده را روشن می سازد و زنان هستند که با آکنده ساختن کانون خانواده از آن سو صفا و الفت می توانند فضای فکری، فرهنگی، دینی و گفتگو های سیاسی و اجتماعی را نورانی کنند و عملاً درس مهر و صفا و از خودگذشتگی را از طریق فرزندان و همسران خویش به آیندگان بیاموزند.
اینجانب ضمن تبریک میلاد با سعادت،بانوی مهر و عاطفه حضرت فاطمه زهرا"سلام الله علیها"، دخت گرامی نبی مکرم اسلام و فرزند صالح و برومندش، حضرت امام خمینی"رحمت الله علیه" به پیشگاه حضرت بقیه الله"عجل الله فرجه"، روز زن را به همه همکاران و خانواده بزرگ شرکت انتقال گاز ایران تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم زلال معنویت و روح قدسی بانوی دو عالم، چراغ راه همه ی ما و به ویژه بانوان گرامی همکار باشد.

سعید توکلی         
رییس هیأت مدیره و مدیرعامل
 
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما