يكشنبه 3 شهريور 1398   20:28:02
اخبار و رویدادهای مهم
17:021397/12/6 دوشنبه
در منطقه دو عملیات انتقال گاز انجام پذیرفت:
مسقف سازی انبار رو باز و ساخت دو منبع آب با ظرفیت 20 هزار لیتر که شش میلیارد و سیصد و هشتاد میلیون ریال صرفه جویی به همراه داشت

به گزارش روابط عمومی منطقه دو عملیات، در راستای اجرای اقتصاد مقاومتی و با بهره گیری بهینه از قطعات و تجهیزات اسقاط، اجرای دو پروژه ساخت سایبان و دو منبع آب، صرفه اقتصادی قابل ملاحظه ای به همراه داشت.
مدیر منطقه دو عملیات در این رابطه گفت: تلاش همکاران در این منطقه بر این است که هزینه ها را مدیریت نموده، برنامه ها و فعالیت ها را به نحوی طراحی و اجرا کنند که کم ترین هزینه و بهترین بهره وری را به همراه داشته باشد.
وی تصریح کرد: با توجه به موقعیت جغرافیایی تاسیسات نایین و بحران کمبود آب در این منطقه، ساخت دو منبع آب در دستور کار این تاسیسات قرار گرفت.
گلستانه گفت: مخازن مذکور با کاربری تامین آب آتش نشانی و آبیاری به ظرفیت 20 هزار لیتر از دو شاخه لوله اسقاطی 42 اینچ توسط پرسنل تاسیسات تقویت فشار گاز و مرکز بهره برداری خطوط لوله نایین، واحد عملیات ساختمانی و حمایت های معاونت عملیات ایستگاه ها ساخته شد.
در پایان مدیر منطقه دو عملیات انتقال گاز ضمن تشکر و قدردانی از تمامی کسانی که در به انجام رساندن این پروژه تلاش و کوشش فراوان داشته اند، صرفه جویی اقتصادی حاصل از آن را بالغ بر 6/380/000/000 ریال عنوان کرد. 

 
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما