پنجشنبه 27 تير 1398   16:16:03
اخبار و رویدادهای مهم
15:461397/6/6 سه‌شنبه
دیدار مدیر منطقه شش عملیات انتقال گاز با معاون عمرانی استانداری کرمان

مدیر منطقه 6 عملیات انتقال گاز ایران، به همراه تعدادی از مسئولین منطقه، با معاون عمرانی و مدیر فنی استانداری کرمان دیدار کردند.
این دیدار که با هدف بررسی آماده سازی زیرساخت های مرکز بهره برداری خطوط لوله کرمان و پیگیری موانع و مشکلات تامین آب و برق این مرکز در محل دفتر معاون استاندار برگزار شد، مدیر منطقه از همکاری و تعامل مجموعه استانداری و دستگاه های اجرایی استان کرمان در رعایت حریم خطوط لوله گاز و ایجاد و حفظ زیر ساخت های موجود جهت نگهداری خطوط لوله فشار قوی گاز بعنوان سرمایه ملی در استان و حفظ و امنیت انرژی و جان مردم  تقدیر و تشکر کرد.
گودرزی به تشریح رسالت منطقه در انتقال ایمن، پایدار، بهره ور و پاک گاز طبیعی به هموطنانمان بخصوص مصارف خانگی و صنعتی در استان کرمان پرداخت و گفت: پایداری انتقال گاز در طول سال بویژه در فصول سرما در استان کرمان که گاهی کمینه دما در برخی نقاط استان به منفی 15 درجه سانتیگراد می رسد، با برنامه ریزی های تعمیراتی انجام شده در سطح منطقه، تاکنون هیچ گونه قطعی گاز و خدمت نامنطبق به مصرف کننده ها صنعتی و خانگی نداشته ایم.
وی ادامه داد: با بهره برداری از این مرکز، اطمینان از انتقال پایدار گاز به شمال و شرق استان کرمان افزایش می یابد.
مدیر منطقه اظهار داشت: ساختمان و زیر ساخت های این مرکز مهیا شده است و با همکاری دستگاه های اجرایی استان کرمان در تامین آب و برق این پروژه و با توجه به حجم کم کارهای باقیمانده، امکان افتتاح و بهره برداری پروژه در هفته دولت امسال وجود دارد.
معاون عمرانی استانداری کرمان نیز در این جلسه ضمن تشکر از فعالیت ها و اقدامات انجام شده در منطقه شش عملیات انتقال گاز ایران و نقش سازنده گاز به عنوان یک زیر ساخت مهم در رشد اقتصادی و رفاه عمومی جامعه، گفت: دستگاه های اجرایی مرتبط آماده هر گونه همکاری و تعامل در بهره برداری از مرکز خطوط لوله کرمان می باشند.
گفتنی است در پایان این جلسات از بخش های مختلف مرکز بهره برداری خطوطو لوله کرمان بازدید بعمل آمد.
 
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما