سه‌شنبه 1 بهمن 1398   16:06:23
اخبار و رویدادهای مهم
16:281398/7/28 يكشنبه
مراسم تودیع و معارفه مدیر منطقه چهار عملیات انتقال گاز برگزار شد

مراسم تودیع ناصرعلوی شهری و معارفه محمد کامل مدیران سابق و جدید منطقه چهارعملیات انتقال گاز، با حضور مدیرعامل شرکت انتقال گاز و جمعی از مدیران ارشد صنعت نفت استان های تابعه، برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی منطقه چهار عملیات انتقال گاز؛ سعید توکلی، مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران ضمن تقدیر از خدمات شایسته علوی شهری و بیان خصوصیات مدیریتی وی گفت: علوی علاوه بر قانون مداری و پیگیر بودن، دارای خصایص ویژه و خاصی بودند که با کمک آن توانستند به رشد منطقه کمک های شایانی کنند.
وی افزود: همه می بایست دست در دست هم و با همکاری یکدیگر بتوانیم اهداف نهایی شرکت انتقال گاز ایران که همانا انتقال ایمن، پایدار و پاک گاز طبیعی است را به سرانجام برسانیم .
مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران، در ادامه ضمن بر شمردن منابع انسانی به عنوان سرمایه اصلی سازمان گفت: مدیر منطقه چهار، می بایست نفرات شاخص و کلیدی را از دل سازمان شناسایی و در جهت ارتقاء سازمانی آن ها گام بردارد تا شرکت از لحاظ توانمندی به جایگاه واقعی خود برسد.
 وی از منطقه چهاربه عنوان منطقه ای دارای توانمندی های منحصر به فرد یاد کرد و همچنین به لزوم تفکر سیستمی و انجام اقدامات براساس آن ها تأکید داشت.
در ادامه این مراسم علوی شهری، ضمن تشکر از مدیر عامل و مدیران شرکت انتقال گاز و همراهی و همکاری آن ها در مدت زمان تصدی مدیریت به ارایه گزارش از عملکرد خود در مدت زمان مدیریت پرداخت و گفت: تمامی افتخارات کسب شده در زمان مدیریت من مرهون تلاش ها، نوآوری ها و همکاری های مستمر تک تک کارکنان این منطقه است و امیدوارم مانند گذشته با مدیریت جدید نیز همکاری های لازم را داشته و تمام تلاش خود را برای اعتلای این صنعت انجام دهند
 وی ادامه داد: بنده مدعی هستم که همکاران من شایسته ترین هستند و عاشق خدمت که در سخت ترین شرایط کاری عاشقانه به خدمت می پردازند.
علوی شهری تصریح کرد: درطول سال هایی که در صنعت  انتقال گازتوفیق خدمت به جامعه و کشور را داشتم، همواره تلاش نمودم تا در حد بضاعت و امکان، لحظه ای از خدمت به مردم دریغ نکنم و برای اعتلاء، توسعه و به روز شدن این صنعت تلاش نمایم.
مدیرسابق منطقه 4 تصریح کرد: افتخار اینجانب، تلاش برای اعتلای ایران عزیز و خدمت به مردم بوده است و در هر سنگری که توفیق خدمت گذاری نصیبم گردد، بدون کمترین خستگی و ناامیدی برای توسعه و شکوفایی آن کوشش خواهم کرد.
درادامه محمد کامل مدیر جدید منطقه چهار، ضمن تجلیل از تلاش ها و زحمات مهندس علوی شهری ودیگرهمکاران خود دراین منطقه عملیاتی گفت: ان شاءالله با اراده و پشتکار و تلاش بیشتر بتوانیم در جهت نیل به اهداف بلند شرکت گام برداریم.
وی رسیدن به بلندای افتخار وبالندگی رامنوط به وجود تلاش و پشتکار سازمانی در بین همکاران دانست و اظهار امیدواری کرد : منطقه چهار عملیات انتقال گاز همانند سالهای گذشته به جایگاه رفیع خود در صنعت انتقال گاز دست پیدا نماید.
در پایان مراسم با اهداء هدیه از جانب هیأت رئیسه، همکاران ودوستان و لوح یاد بود مدیریتی از تلاش ها و زحمات مهندس علوی شهری تقدیر و تشکر به عمل آمد
 
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما