پنجشنبه 21 آذر 1398   18:52:07
اخبار و رویدادهای مهم
11:131398/7/20 شنبه
برگزاری مرحله عملی اولین المپیاد بهره برداران منطقه یک عملیات انتقال گاز ایران

آزمون عملی المپیاد بهره برداران منطقه یک عملیات، با حضور بهره برداران تأسیسات تقویت فشار گاز این منطقه در تأسیسات تقویت فشار گاز شهید دستیاری برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز ایران، پیمان خضرایی مدیر منطقه با اعلام مطلب فوق افزود: مرحله عملی اولین دوره المپیاد بهره برداران منطقه یک با هدف تقویت مهارت های فنی و عملیاتی، افزایش حس خلاقیت، تقویت کار تیمی و ایجاد حس رقابت سالم، ضمن اجرای آزمون فنی و عملیاتی المپیاد بهره برداران منطقه یک با حضور پنج تیم از بهره برداران تأسیسات تقویت فشار گاز منطقه در قالب تیم های پنج نفره در تأسیسات تقویت فشار گاز شهید دستیاری برگزار گردید.
خضرایی ضمن ابراز خرسندی از برپایی منظم این المپیاد افزود: مرحله عملی آزمون با برگزاری مراسم قرعه کشی آغاز و با اجرای سناریوهای مجزای عملیاتی و HSE مربوط به هر تیم و با رقابت بسیار نزدیکی به اتمام رسید و تیم های تأسیسات شهید محمدی 1، تأسیسات شهید کاوه پیشه و تأسیسات شهید محمدی 2 به ترتیب مقام های اول تا سوم این المپیاد را کسب کردند.
شایان ذکر است که برگزاری این رقابت سالم موجب افزایش روحیه و انگیزه در بین همکاران منطقه و موجب تقویت روحیه کار تیمی تأثیر گذار بوده است.

 

 
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما