شنبه 31 فروردين 1398   23:51:23
اخبار و رویدادهای مهم
12:391397/11/30 سه‌شنبه
در آستانه روز تکریم مادران و همسران شهدا؛
دیدار صمیمانه سعید توکلی با خانواده شهدا و جانبازان شرکت انتقال گاز ایران

مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران به اتفاق تنی چند از مسئولین این شرکت، با خانواده شهید پورکناری و جانباز 70 درصد دفاع مقدس جواد استوار دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی شرکت انتقال گاز ایران این دیدار در آستانه شهادت حضرت ام البنین سلام الله علیها و روز تکریم مادران و همسران شهدا برگزار شد.
سعید توکلی پس از حضور در منزل فرزند شهید پورکناری ضمن احترام به مقام والای شهدا، خطاب به خانواده این شهید گفت: به فرموده مقام معظم رهبری مدظله العالی، "این خانواده‏‌هاى پُرطاقت، این پدران و مادران، این همسران و فرزندان؛ این هایى که با صبر و پایدارى خودشان توانستند این راه طولانى را از این گردنه‌‏هاى دشوار عبور بدهند، بایستى مورد تجلیل قرار بگیرند، تا براى نسل جوان ما و براى آینده کشور ما این پرچم بر سر پا بماند." و این دیدار کم ترین کاری است که ما در قبال فداکاری شما خانواده های معظم شهدا انجام می دهیم.
مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران در ادامه با حضور در منزل جانباز 70 درصد جواد استوار، ضمن گفت و گوی صمیمانه با این جانباز سرافراز گفت: مقام جانبازان در پیشگاه خداوند متعال به واسطه ایثار و فداکاری آن ها، از شهدا کمتر نیست و صبر خانواده ی این عزیزان ستودنی است.تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما