چهارشنبه 26 تير 1398   17:37:06
اخبار و رویدادهای مهم
10:171398/3/12 يكشنبه
پیگ رانی خط لوله ششم سراسری انجام شد

مدیرمنطقه ده عملیات انتقال گاز ایران، از انجام عملیات پیگ رانی مگنت ( آهن ربایی ) خط لوله ششم سراسری با هدف افزایش راندمان و پایداری شبکه انتقال گاز کشور در این منطقه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی منطقه ده عملیات، حمید خدری درحاشیه انجام این عملیات افزود: هرساله به منظور رسوب زدایی از خطوط و جلوگیری از انتقال ناخالصی ها به سایر تاسیسات صنعت گاز، عملیات پیگ رانی خطوط لوله سراسری با هماهنگی و صدور مجوزهای لازم، انجام می شود.
خدری درادامه با اشاره به حساسیت و اهمیت اجرای عملیات پیگ رانی افزود: این عملیات در راستای بالا بردن سطح قابلیت اطمینان، انتقال جریان گاز بدون آلودگی و ضایعات به بخش های مختلف مصرف در دستورکار قرار گرفت که با وجود گرما و هوای شرجی طاقت فرسا با موفقیت به انجام رسید.
وی یادآور شد: این عملیات هم زمان با ایام ماه مبارک رمضان از محدوده کیلومتر 195 خط لوله یادشده آغاز و تا کیلومتر 390 به عنوان نخستین مقصد گیرنده انجام شد.
خدری در پایان تأکید کرد: با توجه به این که ادامه این عملیات براساس برنامه زمان بندی شده در دستور کار قراردارد، اجرای این پروژه با همکاری و هماهنگی دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران و مرکز بهره برداری خطوط لوله سردشت با رعایت الزامات ایمنی به انجام رسید.

تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما