چهارشنبه 20 آذر 1398   04:41:21
اخبار و رویدادهای مهم
11:031398/5/20 يكشنبه
جلسه هم اندیشی مدیرعامل و هیات مدیره شرکت انتقال گاز ایران با هیات رئیسه منطقه 9 عملیات انتقال گاز

مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران و اعضای هیات مدیره این شرکت در ستاد منطقه 9 حضور پیدا کردند و در جلسه ای با حضور مدیر، معاونین و روسای واحدهای ستادی در سالن کنفرانس به گفت و گو و تبادل نظر پرداختند.
به گزارش روابط عمومی منطقه 9 عملیات انتقال گاز، سعید توکلی مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران با اشاره به فعالیت های و حجم بالای کار در منطقه 9، اظهار کرد: با احداث خط دامغان_ کیاسر_ نکا، مشکلات در ارتباط با افت و یا قطعی گاز در استان های شمالی برطرف شده است و ما شاهد جریان پایدار گاز به خصوص در فصل سرد زمستان در این استان ها هستیم.
وی با بیان اینکه علی‌رغم نگهداری، تعمیرات و اقدامات خوب، موارد و مسائل موجود در استان های شمالی را لیست و برای آن برنامه ی اجرایی تعریف کنید، افزود: استاندارد ها، دستورالعمل ها و آگاهی دقیق فنی داشته باشید تا در شرایط اضطراری، نقاط ضعفی و تهدید بیرونی را به قوت و فرصت تبدیل کنید.
مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران در ادامه به ایجاد آگاهی، دانش، نگرش تخصصی در مناطق اشاره کرد و گفت: خط و تجهیزات انتقال گاز در شمال کشور سرمایه ملی و کشور است که ما وظیفه نگهداری بهینه از آنها را بر عهده داریم.
توکلی با اشاره به بحث مهم حریم ایمنی خطوط لوله یادآور شد: حریم خطوط لوله مربوط به همه بخش ها است و انتظار می رود که معاونت عملیات خط لوله، مهندسی، حراست،حقوقی و همه واحدها دستور العمل و مقررات حریم و همچنین کاربرد مکانیزم های کنترل را کامل بدانند و به موقع اقدام نمایند.
وی با بیان اینکه بدانیم که همه ما متولی حفظ حریم هستیم، افزود: مقوله حریم فقط مربوط به خط لوله نیست و همچنین واحدهای خطوط لوله هم به تنهایی نمی تواند موضوعات مربوط به آن را مرتفع کند، این دغدغه سازمانی نیست، بلکه حریم و حفظ آن دغدغه ای ملی است که باید از همه افراد تاثیرگذار از فرمانداری ها، شورای تامین، دادگستری، استانداری، و حتی جوامع محلی نیز کمک بگیریم.
مدیرعامل شرکت انتقال گاز با تشکر و قدردانی از اقدامات و فعالیت ها در منطقه 9، بیان کرد: منطقه 9 در مقایسه با گذشته، اقدامات و حرکت های رو به رشدی داشته و  اقدامات خیلی خوبی انجام شده است، نشدنی ها شدنی می شود اگر جنسمان جنس کار باشد، باید بیشتر تلاش کنیم و محکم تر باشیم و از تجهیزات به نحو مناسب و واقعی استفاده و مهم تر از همه سرمایه ی انسانی موثر را حمایت کنیم.
وی در پایان با اشاره به اینکه توانایی در شرکت انتقال گاز زیاد است، خاطرنشان کرد: انتقال گاز روزی مقلد بود اما امروز مولف خوبی است، در بخش های مختلف ازسرمایه ی انسانی مشتاق و متخصص تا پکیج های پیمانی، واکنش در شرایط اضطراری، تعمیرات و... حرف هایی برای گفتن دارد، وضعیت شرکت از لحاظ عمومی خوب است و امیدوارم تا با تعلق خاطر و دقت در کارها و پیروی از اندیشه و عمل علمی بهتر هم بشود.
 
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما