چهارشنبه 20 آذر 1398   04:44:17
اخبار و رویدادهای مهم
16:321398/6/16 شنبه
برگزاری آزمون کتبی نخستین دوره المپیاد فنی و عملیاتی بهره برداران در منطقه پنج عملیات انتقال گاز ایران

مدیر منطقه پنج عملیات، از برگزاری آزمون کتبی نخستین دوره المپیاد فنی و عملیاتی بهره برداران منطقه پنج عملیات در ستاد مرکزی و  تاسیسات تقویت فشار گاز ،  در قالب 9 حوزه آزمون در سطح جغرافیای منطقه ، خبر داد.
به گزارش روابط عمومی منطقه پنج عملیات انتقال گاز ایران، ولی اله فرخی ، مدیر منطقه، با اعلام این خبر افزود: در ارزیابی و تشخیص عوامل موثر در مشکلات و علل توقفات اضطراری در تاسیسات مشخص شده است ، رویه کاری، نیروی انسانی، آموزش و مدیریت از عوامل موثر اصلی می باشند که به همین منظور تلاش برای ایجاد بستر مناسب در جهت افزایش اطلاعات کاری بهره برداران و  بالا بردن انگیزه آنان  ، یکی از اهداف اصلی منطقه است.
وی اضافه نمود: به همین منظور این آزمون با حضور 181 نفر در دو روز برگزار گردید.
مهندس فرخی با اشاره به لزوم ایجاد فضای مثبت در کار ، تصریح کرد: یکی از راه کارهای مدیریتی که می تواند انگیزه پرسنل بهره بردار را در خود آموزی و بهینه سازی رویه کاری بالا ببرد، ایجاد فرایندهای رقابتی در فضای شاد و مثبت می باشد.
فرخی در ادامه افزود: المپیاد فنی و عملیاتی بهره برداران منطقه پنج عملیات انتقال گاز، با داشتن ظرفیت مناسب می تواند علاوه بر ایجاد فضای آموزشی و انگیزشی، بهره برداران نخبه منطقه را مشخص نماید تا از توانایی آنان در راستای اهداف شرکت استفاده گردد.
به گفته وی  منطقه پنج عملیات با داشتن بیش از  15 تاسیسات تقویت فشار گاز و 63 دستگاه توربوکمپرسور، سهم زیادی در نگهداری از سرمایه و دارایی شرکت انتقال گاز را به عهده دارد.
فرخی خاطر نشان کرد : بدیهی است بهره برداری صحیح از تجهیزات اصلی و جانبی تاسیسات، علاوه بر افزایش عمر آن ها، باعث کاهش توقفات اضطراری، افزایش راندمان انتقال گاز، افزایش دوره زمانی نیاز به تعمیرات اساسی، کاهش دفعات تخلیه گاز در زمان های توقف و راه اندازی خواهد شد که در راستای ماموریت انتقال پاک، پایدار، ایمن و بهره ور گاز طبیعی می باشد.
وی در پایان از کارکنان منطقه پنج عملیات انتقال گاز به جهت تلاش علمی و عملی در بهبود شاخص های سازمان موفق ، تشکر و  تقدیر به عمل آورد

تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما