چهارشنبه 22 آبان 1398   16:40:15
اخبار و رویدادهای مهم
11:001398/7/17 چهارشنبه
در منطقه ده عملیات انتقال گاز ایران:
کسب رتبه اول نفرات تاسیسات خیرگو در المپیاد بهره برداران

طی مراسمی از نفرات برتر اولین المپیاد فنی، عملی و محلی بهره برداران تاسیسات تقویت فشار گاز در منطقه ده عملیات تجلیل و قدردانی شد.
به گزارش روابط عمومی منطقه ده عملیات، اولین دوره المپیاد فنی، عملی و محلی بهره برداران تاسیسات تقویت فشار گاز در دو بخش کتبی و عملی انجام و تیم های برتر این دوره از المپیاد معرفی و طی مراسمی از آنان تجلیل و تقدیر شد.
حمید خدری مدیر منطقه ده عملیات انتقال گاز ایران، در ابتدای این مراسم، برگزاری المپیاد بهره برداران را مثبت ارزیابی کرد و گفت: مهارت از جمله مؤلفه های ارتقاء سطح نیروی انسانی سازمان می باشد که این المپیاد نقش به سزایی در افزایش مهارت بهره برداران به همراه دارد.
وی همچنین نقش و تلاش کارکنان بهره بردار در تاسیسات تقویت فشار گاز را بسیار مهم و اساسی برشمرد و بر لزوم آمادگی تمامی کارکنان بهره بردار جهت انتقال ایمن، پایدار، بهره ور و پاک انرژی گاز در روزهای سرد زمستان پیش رو تاکید کرد.
برپایه این گزارش درادامه این مراسم نیز نفرات برتر این دوره از المپیاد معرفی شدند که بهره برداران تاسیسات تقویت فشارگاز خیرگو به عنوان تیم برتر، تاسیسات تقویت فشارگاز سردشت رتبه دوم، تاسیسات تقویت فشارگاز خورموج و آبپخش به عنوان رتبه سوم مورد تقدیر قرارگرفتند.
گفتنی است، این المپیاد که پیش از این به صورت سراسری برگزارشده بود، این بار براساس دستورالعمل شرکت انتقال گاز ایران در قالب آزمون‌های کتبی و عملیاتی در دستور کارمناطق مختلف انتقال گاز کشور قرار گرفت و خوشبختانه با همکاری واحدهای ذی ربط این مهم نیزدر قالب دو مرحله (کتبی و عملی) درسطح منطقه ده عملیات به انجام رسید.
 
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما