چهارشنبه 20 آذر 1398   04:07:31
اخبار و رویدادهای مهم
16:261398/5/22 سه‌شنبه
نخستین المپیاد فنی و عملیاتی محلی بهره برداران تاسیسات تقویت فشار گاز منطقه شش برگزار شد

به گزارش روابط عمومی منطقه شش عملیات انتقال گاز، نخستین دوره المپیاد فنی و عملیاتی محلی بهره برداران در مرحله تئوری و آزمون کتبی به طور همزمان با حضور 30 بهره بردار در سه تاسیسات تقویت فشار گاز این منطقه برگزار شد.
این المپیاد به طور همزمان در سه ایستگاه تقویت فشار گاز آب شیرین ،تنگ نی و سیرجان برگزار شد، کرم گودرزی مدیر منطقه که در تاسیسات تقویت فشار گاز آب شیرین حضور داشت، در این رابطه اظهار داشت: مرحله تئوری این المپیاد در حال برگزاری است و مرحله عملی نیز در اواخر مردادماه در تاسیسات تقویت فشار گاز تنگ نی برگزار می گردد و تیم های منتخب هر یک از ایستگاه ها در آزمون عملی به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت و تیم برتر سهمیه 50 درصدی حضور در المپیاد سراسری شرکت انتقال گاز ایران را که در مشهد مقدس برگزار خواهد شد، خواهد داشت.
گودرزی هدف از برگزاری این المپیاد را افزایش توان علمی و تخصصی همکاران در مجموعه بهره برداری ایستگاه ها عنوان کرد و ادامه داد: بهره برداران به عنوان راهبران تجهیزات نقش بسیار مهم و موثری در راهبری سیستم و انتقال پاک، ایمن، پایدار و بهره ور گاز طبیعی دارند.
وی با اشاره به اینکه حفظ جان کارکنان در درجه اول و حفظ تجهیزات در درجه دوم بعنوان امانت بر عهده ماست، افزود: هرچقدر که ما بتوانیم دانش فنی و توان عملیاتی بهره برداران را افزایش دهیم، اطمینان از راهبری تجهیزات روز به روز بیشتر خواهدیافت.
مدیر منطقه اظهار داشت: کارکنان در منطقه شش عملیات انتقال گاز، مجموعه جوان، تحصیل کرده و با تجربه هستند که همین حداقل خطاهای بهره برداری در تاسیسات تقویت فشار گاز منطقه، دانش و تجربه بالای این کارکنان را نشان می دهد.
گودرزی در پایان از واحدهای آموزش، مجموعه عملیات تاسیسات تقویت فشار گاز، خدمات اجتماعی و رفاهی و روابط عمومی منطقه که در برگزاری این المپیاد همکاری داشته اند، تقدیر و تشکر کرد.
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما