چهارشنبه 7 فروردين 1398   05:16:15
اخبار و رویدادهای مهم
16:301397/1/26 يكشنبه
سهم منطقه 8 عملیات انتقال گاز ایران در سال گذشته بالغ بر 29 میلیارد متر مکعب بوده است

طی سال گذشته بالغ بر 29 میلیارد متر مکعب گاز طبیعی از طریق تاسیسات و خطوط لوله منطقه 8 عملیات انتقال گاز ایران منتقل شده است.
مدیرمنطقه 8  با اعلام این خبر گفت: مقدار گاز انتقالی از این منطقه جهت مصارف خانگی، نیروگاه‌ها، صنایع و صادرات در 12 ماهه سال گذشته، افزون بر 29 میلیارد مترمکعب بوده که این آمار در مجموع افزایش 7 درصدی میزان گاز انتقالی، نسبت به مدت مشابه سال 95 را نشان می دهد.
بایبوردی افزود: در سال گذشته از مجموع گاز انتقالی در بازه زمانی یادشده، بالغ بر 17 میلیارد مترمکعب گاز به شرکت های گاز استان های آذربایجان شرقی، غربی، اردبیل، گیلان، زنجان و کردستان جهت مصارف خانگی، صنایع و نیروگاه ها تحویل شده است.
مدیر منطقه 8 عملیات انتقال گاز ایران با ستودن تلاش های پرسنل عرصه انتقال، خاطر نشان کرد: با استعانت از پروردگار متعال و با اتکاء به دانش و تجارب بالای کارکنان، توانستیم با جدیت بیشتر و کوشش مضاعف و همچنین با نگهداری، تعمیر و رفع معایب بموقع تاسیسات و آماده بکار نگهداشتن خطوط لوله گاز، سال گذشته را با موفقیت و کارنامه ای درخشان به پایان برسانیم.
بایبوردی تاکید کرد: با توجه به نامگذاری سال 97 از سوی مقام معظم رهبری مدظله العالی تحت عنوان ((حمایت از کالای ایرانی)) ان شاءالله سعی بر آن داریم در سال پیش رو با برنامه ریزی های مدون و توجه به شعار سال وظایف محوله را بهتر از گذشته انجام و مشارکت، خلاقیت و بومی سازی را در اولویت فعالیت های خویش قرار دهیم.

تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما