دوشنبه 28 مرداد 1398   19:20:39
اخبار و رویدادهای مهم
16:191397/11/16 سه‌شنبه
معاون وزیر نفت در جمع مسئولان منطقه چهار عملیات انتقال گاز ایران

هم زمان با دومین روز از ایام الله دهه مبارک فجر و در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و پس از برگزاری آیین بهره برداری و کلنگ زنی بیش از 1300 پروژه گازرسانی در استان خراسان رضوی، معاون وزیرنفت در امور گاز و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران، مدیر عامل شرکت انتقال گاز، مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران و هیأت همراه ضمن بازدید از صنایع گازی خراسان رضوی با مدیر و هیأت رییسه منطقه چهار عملیات انتقال گاز ایران دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمـومی منطقه چهار عملیات، در ابتدای این دیدار ناصر علوی شهری مدیر منطقه چهار عملیات، طی گزارش جامعی به تشریح فعالیت های انجام شده در این منطقه در خصوص انتقال پایدار گاز پرداخت و گفت: به لطف پروردگار متعال و با همت و همدلی همکاران منطقه در سال جاری موفق شدیم به تعهدات خود در زمینه انتقال پاک، پایدار، ایمن و بهره ور گاز عمل نموده و با تلاش بی وقفه همکاران، بدون افت نگران کننده فشار گاز در محدوده عملیاتی خود در حال گذر از زمستـان می باشیم. 
وی با اشـاره به نهادینه شدن مقررات بهداشت، ایمنی و محیـط زیست در منطـقه چهـار عملـیات افزود: امروزه ضرورت مدیریت برنامه های بهداشت، ایمنی و محیط زیست به صورت یکپـارچـه از یک سو و اهمیت و استراتژیک بودن صنـعـت گاز به عنـوان صنعت مادر در کشور از سـوی دیـگـر ایجاب می نماید که همـواره در استـفاده از معیارها و استانداردهای معتبر جهانی و نیز روز آمد کردن نظام های مدیریتی پیشـگام بوده و از حداکثر توان خود برای ایجاد محیط های سالم کاری و توسعة پایدار بهره گیری نماییم.
وی ضمن تشکر از حضور حسن منتظر تربتی و هیات همراه، ابراز امیدواری نمود که با تلاش و کوشش همکاران این منطقه، دو ماه پایانی سال نیز کانون گرم خانواده های ایرانی در خطه شرق و شمال کشور با گرمای گاز، گرم تر گردد.

گفتنی است تربتی نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور در جوار ملکوتی حضرت ثامن الحجج (علیه السلام) گفت: با توجه به توسعه فراوان خراسان رضوی، تامین گاز این استان و استان های مجاور از دغدغه های اصلی ماست. وی در ادامه افزود: در آینده با احداث خط لوله عسلویه به کرمان و کرمان به خراسان جنوبی شبکه انتقال گاز کشور، کامل تر شده و دغدغه ما نسبت به تامین گاز خراسان رضوی و مشهد مقدس که پایتخت معنوی کشور است به صورت کامل مرتفع خواهد شد، هر چند که در حال حاضر نیز با سعی و تلاش همکاران منطقه چهار عملیات انتقال گاز و با اتمام پروژه خط لوله پارچین به مشهد برای تامین گاز این خطه از ایران اسلامی نگران نیستیم.
درادامه مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران با  اشاره به مراقبت و صرفه جویی بسیار ارزشمند در جلوگیری از هدر رفت گاز طبیعی در سطح کشور گفت: به حمد الله شرکت انتقال گاز به تعهدات خود در تداوم انتقال گاز در سطح کشور، به خوبی جامه ی عمل پوشانده و منطقه چهار عملیات انتقال گاز به عنوان یکی از اولین ها در سطح مناطق عملیاتی توانسته با بهره گیری از روش ها و تجهیزات نوین به ویژه در بخش تعمیرات، نوآوری و خلاقیت، گام های ارزشمندی در این مسیر بردارد.

در پایان این نشست تنی چند از  اعضای هیأت رییسه منطقه چالش های حوزه کاری را مطرح و پاسخ ها و راهنمایی های لازم را دریافت نمودند.

 
 
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما