پنجشنبه 27 تير 1398   16:48:37
اخبار و رویدادهای مهم
11:201398/2/23 دوشنبه
بمنظور افزایش بهره وری؛
نشست همفکری مدیرمنطقه 8 عملیات با مدیرعامل شرکت گازاستان آذربایجان شرقی

به منظور افزایش بهره وری و ارتقاء راندمان کاری، اولین نشست مشترک مدیرمنطقه 8 عملیات انتقال گاز ایران با مدیرعامل شرکت گازاستان آذربایجان شرقی در سال جاری برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی منطقه 8 عملیات، در این نشست که مدیران، کارشناسان و روسای واحد های مرتبط نیز حضور داشتند موانع و چالش های سال قبل مرور و موارد مشترک مورد بررسی و بازنگری قرار گرفت.
یداله بایبوردی، مدیر منطقه 8، هدف از این نشست مشترک را گسترش همکاری های متقابل بیان کرد و گفت: فرآیند پالایش، انتقال و توزیع مکمل هم بوده و تعامل این سه بخش نه تنها موجب افزایش بهره وری است بلکه در هم افزایی و استفاده بهینه از ظرفیت های همدیگر، نقش تعیین کننده دارد، از این رو برآن هستیم با نشست های کاری و ارتباط دوسویه با شرکت های گاز استانی که از مشتریان ما در شش استان هستند، موانع را برطرف و راندمان کاری را افزایش دهیم.
بایبوردی افزود: از جمله موارد مبتلابه و مشترک طرفین که در این جلسه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت می توان اشاره کرد به پروسه تغییر کلاس حاشیه پر تراکم شهرک های صنعتی و مسکونی واقع در مسیر خط 20 اینچ تبریز- میاندوآب تحویل و تحول پروژه های در دست اجرا، اقدامات اصلاحی در فرآیند نظارت بر اجرای پروژه ها و تشریک مساعی در خصوص استفاده از نظرات کارفرما در پروسه اجرای پیمان اشاره کرد.
مدیر منطقه 8 عملیات در ادامه اظهار داشت: از دیگر موارد مورد بحث شناسایی آسیب ها و کاهش آلاینده های احتمالی در امر انتقال و توزیع بود که در این خصوص ضمن بررسی های کارشناسانه و ارایه راه کارهای مناسب، از 2 CGS ایستگاه تقلیل فشار شماره دو گاز ورودی شهر تبریز نیز بازدید به عمل آمد.

تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما