يكشنبه 3 شهريور 1398   20:27:48
اخبار مناطق عملیات
16:281397/9/7 چهارشنبه
هفته بسیج در منطقه 8 عملیات انتقال گاز ایران گرامی داشته شد

به مناسبت گرامی داشت هفته بسیج، مراسمی با حضور مدیر، مسئولین و جمعی از کارکنان منطقه 8 در تبریز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی منطقه 8 عملیات، یداله بایبوردی، مدیرمنطقه، در ابتدای مراسم ضمن تبریک و گرامیداشت این ایام مبارک، به بررسی و تبیین جایگاه بسیج در انقلاب اسلامی، معرفی افکار و اندیشه های بسیج در جامعه و نقش بسیج در حفظ ارزش های دفاع مقدس پرداخت.
بایبوردی به عشق و ایثار، شجاعت و از خودگذشتگی بسیجیان اشاره و افزود: اگر به دنبال عزت و سربلندی میهن اسلامی مان هستیم باید با تمام توان در همه عرصه های سازندگی همت گماشته و دنباله رو اهداف بسیجیان 8 سال دفاع مقدس باشیم چرا که حضور بسیجیان در عرصه های مختلف باعث افتخارآفرینی بوده و یک ضرورت محسوب می شود.
در ادامه حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا آسمانی، سخنران این مراسم ضمن تبریک هفته وحدت و بسیج گفت: وحدت و همبستگی در بین مسلمانان جهان یک امر حقیقی است زیرا که پیامبر اسلام (صلی الله علیه و آله) بر آن تاکید داشته و آن را در بین امت خود توصیه کرده است.
آسمانی افزود: دشمن با وحدت جهان اسلام مخالف است و انقلاب اسلامی ایران نیز در راستای وحدت جهان اسلام و تلاش برای صلح جهانی گام برمی دارد که همین مهم سبب دشمنی استکبار با این نظام مقدس شده است که به حول و قوه الهی و وحدت مردم تمام این دشمنی ها نقش بر آب خواهد شد.
وی با تاکید بر نهادینه کردن فرهنگ بسیجی در جامعه اظهار داشت: فرهنگ بسیجی، فرهنگ خدمت رسانی و روحیه شهادت طلبی است و باید در همه حال آگاه بود و اسیر تبلیغات منفی در فضاهای مجازی نشد چرا که بسیج از مظلوم حمایت می کند و یار و یاور مظلومان است.
همچنین در ادامه مراسم، عمران رضایی، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج منطقه 8 عملیات، ضمن ارائه گزارشی اجمالی از فعالیت های پایگاه های مقاومت منطقه گفت: بسیج منطقه 8 در سال 1371 تاسیس و در حال حاضر 707 نفر از کارکنان منطقه را به عنوان نیروی بسیجی به عضویت خود درآورده که از این تعداد 618 نفر بصورت بسیجی فعال و 89 نفر نیز به صورت عادی فعالیت می کنند.
رضایی افزود: پایگاه مقاومت بسیج منطقه با اعزام کاروان های راهیان نور، کاروان زیارتی ارتحال امام خمینی (رحمت الله علیه)، اردوهای آمادگی، کوه پیمایی، برپایی ایستگاه های صلواتی، دیدار با خانواده شهدا و .... همانند سال های قبل سعی درگسترش فعالیت های فرهنگی، ورزشی و علمی دارد.
در پایان با اجرای برنامه های متنوع از بسیحیان فعال و نمونه منطقه، نفرات برتر حلقه های صالحین و همچنین برندگان مسابقه فرهنگی تجلیل و قدردانی به عمل آمد.
 
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما