پنجشنبه 29 فروردين 1398   20:18:22
اخبار مناطق عملیات
10:551397/4/25 دوشنبه
با شرکت بهره برداران منطقه 8 عملیات انتقال گاز ایران مرحله اول اولین المپیاد فنی و عملیاتی بهره برداران برگزار شد

مرحله کتبی اولین المپیاد فنی و عملیاتی بهره برداران شرکت انتقال گاز ایران به مدت 2 روز و همزمان در مناطق ده گانه عملیاتی برگزار شد.
غلامرضا روشنی، رئیس آموزش منطقه 8 عملیات انتقال گاز با اعلام این خبر گفت: مرحله اول این آزمون با زمانبندی شرکت انتقال گاز و برنامه ریزی منسجم این منطقه، با هدف سنجش و پایش نفرات برتر و ایجاد رقابت سازنده بین بهره برداران منطقه 8 عملیات انتقال گاز برگزار گردید.
روشنی افزود: در این المپیاد 71 نفر از بهره برداران 9 تاسیسات تحت پوشش منطقه 8 عملیات انتقال گاز در 4 حوزه امتحانی، تاسیسات تقویت فشار گاز تبریز، اردبیل، تکاب و مرگنلر با هم به رقابت پرداختن که نفرات برتر این مرحله در صورت کسب امتیاز لازم، بصورت اکیپ 7 نفره به آزمون نهایی که به میزبانی منطقه 3 عملیات انتقال گاز در تهران برگزار خواهد شد، شرکت خواهند نمود.
رئیس آموزش منطقه 8 عملیات انتقال گاز ایران، سنجش و ارزیابی توانمندی های شرکت کنندگان در عملیات و بهره برداری، ارتقای هر چه بهتر سطح علمی و عملی بهره برداران، شناسایی نقاط ضعف و قوت بهره برداران، ضریب اطمینان عملکرد در عملیات و بهره برداری و همچنین ایجاد انگیزه و نشاط در بین شرکت کنندگان را از اهداف برگزاری این المپیاد دانست.

تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما