پنجشنبه 21 آذر 1398   17:32:32
اخبار مناطق عملیات
12:521398/7/20 شنبه
برگزاری جشنواره برترین های حوزه برقراری ارتباط با ذی نفعان کلیدی در منطقه 7 عملیات

به گزارش روابط عمومی منطقه هفت عملیات انتقال گاز ایران؛ جشنواره برترین های حوزه برقراری ارتباط با ذی نفعان کلیدی منطقه برگزار گردید.
عبادی مدیر این منطقه عملیاتی در اولین جشنواره تقدیر از" برترین مراکز بهره برداری در حوزه برقراری ارتباط با ذی نفعان کلیدی منطقه " اظهار داشت: شناسایی علمی و دقیق ذی نفعان کلیدی و برقراری ارتباطات اثربخش با ایشان به منظور مرتفع نمودن چالش ها و بهبود امور به شیوه ای خلاقانه و نوآورانه در این منطقه عملیاتی برنامه ریزی و اجرایی گردیده است.
وی در ادامه افزود: یکپارچگی سازمان ها و انجام تعهدات بصورت بهره ور و در یک جمله حیات سازمان های امروزی به برقراری ارتباط دوطرفه با ذی نفعان وابسته است.
گفتنی است که برای نخستین بار در سطح شرکت ملی گاز ایران با دایر نمودن دبیرخانه ارتباطات برون سازمانی، اولین جشنواره برترین مراکز در حوزه ارتباطات موثر با ذی نفعان کلیدی در منطقه 7 برگزار و در این جشنواره از مراکز بهره برداری خطوط لوله خرم آباد با کسب رتبه اول و مراکز بهره برداری خطوط لوله اراک و همدان به عنوان رتبه های دوم و سوم، با اهدای تندیس یادبود و لوح تقدیر، تجلیل به عمل آمد.

 

تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما