پنجشنبه 27 دي 1397   13:28:31
اخبار مناطق عملیات
15:131396/11/24 سه‌شنبه
تقدیر از حضور موثر کارکنان منطقه 5 در کسب افتخارآمیز در رشته هنرهای رزمی و رشته مهارت های قدرتی وزارت نفت

کارکنان حراست منطقه 5 عملیات انتقال گاز ایران ، عضو در تیم حراست شرکت ملی گاز ایران با تلاشی تیمی موفق به کسب رتبه دوم در رشته هنرهای رزمی و مقام سوم در رشته مهارت های قدرتی شدند .
ولی اله فرخی ، مدیر منطقه، با اعلام این خبر افزود: به همین مناسبت رییس حراست شرکت ملی گاز ایران با ارسال نامه ای از تلاش کارکنان منطقه پنج عملیات انتقال گاز عضو تیم شرکت ملی گاز ایران به جهت کسب این موفقیت ها ، تقدیر و تشکر نموده است.
به گفته وی این موفقیت ها در دومین دوره مسابقات ارزیابی توانایی فیزیکی کارکنان حراست سازمان حراست وزارت نفت بدست آمد که در شهر اهواز برگزار شده است.
وی اضافه نمود: در این مسابقات که در رشته های تیراندازی، آمادگی جسمانی، مهارت های چندگانه و هنرهای رزمی (دفاع شخصی، نانچیکو، تونفا) برگزار گردید ، هرکدام از شرکت های اصلی اقدام به معرفی تیم چند نفره از نفرات برتر و ممتاز خود در هر رشته نمود.
وی ادامه داد: در نهایت تیم حراست شرکت ملی گاز  ایران که محمد علی کبیریان، و سید حسین طباطبایی از منطقه 5 نیز در این تیم حضور داشتند، موفق به کسب رتبه دوم در رشته هنرهای رزمی و مقام سوم در رشته مهارت های قدرتی شدند.
وی در پایان از کارکنان منطقه 5  عملیات انتقال گاز ایران به جهت تلاش علمی و عملی در بهبود شاخص های عملکرد موفق سازمان ، تشکر و تقدیر به عمل آورد.
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما