جمعه 25 آبان 1397   18:09:52
اخبار مناطق عملیات
20:451396/7/30 يكشنبه
در نیمسال اول سالجاری تحقق یافت؛
رشد 200 درصدی دوره های آموزش HSE در منطقه 8

به گزارش روابط عمومی منطقه 8 عملیات انتقال گاز ایران، فرهاد قدیمی، رئیس امور بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیرعامل منطقه، با اعلام این خبر گفت: در شش ماهه اول سال جاری واحد HSE منطقه 8 با آموزش 6560 نفر ساعت در زمینه های ایمنی، بهداشت و محیط زیست موفق شد با دستیابی به رشد 2 برابری نسبت به مدت زمان مشابه سال 95، رکورد جدیدی را در آموزش نیروی انسانی به ثبت برساند.
قدیمی با اشاره بر تاثیر امر آموزش در ارتقاء سلامت کارکنان و با تاکید بر همگام سازی توصیه های بهداشتی با آموخته های علمی افزود: ماحصل دوره های آموزشی برگزار شده، رشد 200 درصدی طی نیمه اول سال جاری نسبت به 6 ماهه اول سال 95 بوده که نتیجه آن ارتقاء چشمگیر و کیفی فعالیتها و عملکرد مورد قبول در منطقه و نهایتا جلوگیری از بروز حوادث بوده است.
رئیس امور بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیرعامل منطقه اظهارداشت: برگزاری دوره ی ایمنی و آتش نشانی، آشنایی با مانورها و واکنش در شرایط اضطراری، آموزش عملی اطفاء حریق، مقررات صدور مجوزهای انجام کار، دوره های ارزیابی ریسک و مدیریت بحران، پدافند غیر عامل و کارگاههای آموزشی  HSE، امداد و نجات و کمک های اولیه و... از جمله برنامه های آموزشی واحد HSE این منطقه بود که در نیمه نخست سالجاری تحقق یافته است.
وی بر اثر بخشی نظامHSE در پیشبرد و توسعه صنعت گاز تصریح کرد و اضافه نمود: بخش HSE منطقه 8  نیز در همسویی با توسعه پایدار ، با تلاش برای آشنایی هرچه بیشتر با چالشها وگسترش فرهنگ بهداشت ، ایمنی و محیط زیست برای ارائه راهکارهای مناسب در این خصوص تلاش میکند
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما