دوشنبه 29 بهمن 1397   06:24:21
اخبار مناطق عملیات
12:341397/4/9 شنبه
برگزاری جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان همدان با حضور منطقه 7

در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان همدان، منطقه هفت عملیات انتقال گاز ایران معرفی و پیشگیری از ایجاد بحران در خطوط لوله مورد تاکید قرار گرفت.
در این جلسه که در محل سالن جلسات استانداری همدان و با حضور عراقی معاون عمرانی استاندار، مدیرکل بحران و جمعی از روسای ادارات و ارگان های اجرایی استان همدان برگزار شد، عبادی مدیر منطقه هفت شرکت انتقال گاز ایران در سخنانی ضمن تشریح رسالت و وظیفه مهم این منطقه عملیاتی در تامین و انتقال گاز به استان های غرب کشور، اظهار داشت: صیانت و حفاظت از حریم خطوط لوله انتقال گاز واقع در منطقه هفت شرکت انتقال گاز ایران با مساحتی به میزان 124 هزار کیلومتر مربع در گستره جغرافیایی استان های سردسیر و صعب العبور غرب کشور، علاوه بر تلاش شبانه روزی پرسنل خدوم این منطقه، همکاری و هماهنگی تمامی دستگاه ها و ادارات مرتبط در استان های غربی کشور بویژه استان همدان را طلب می نماید.
عبادی در ادامه سخنان خود با اشاره به ضرورت انجام اقدامات ایمنی و پیشگیرانه مصرف بهینه ی گاز طبیعی، فرهنگ سازی در مصرف صحیح انرژی را از جمله موارد مهمی دانست که می بایست در اولویت امور قرار گیرد.
وی در ادامه افزود: حفظ حریم خطوط لوله انتقال گاز و مصرف بهینه گاز طبیعی خصوصا در ایام سرد سال از جمله مواردی است که می تواند از ایجاد بحران های ناخواسته جلوگیری نماید.
در این جلسه عراقی معاون عمرانی استاندار همدان نیز ضمن تقدیر از حضور مدیر این منطقه عملیاتی در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان، از تلاش های صادقانه و زحمات گمنام کارکنان منطقه هفت شرکت انتقال گاز ایران تشکر نمود.
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما