دوشنبه 5 فروردين 1398   02:16:50
اخبار مناطق عملیات
16:211397/6/6 سه‌شنبه
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی:
لزوم نهادینه سازی فرهنگ پایداری، مقاومت و آزادگی در جامعه

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی به صورت سرزده از آزادگان سرافراز منطقه 8 عملیات انتقال گاز ایران دیدار نمود.
قاسم صمدیان در این دیدار، ضمن گرامیداشت سالروز ورود افتخار آمیز آزادگان 8 سال دفاع مقدس به میهن اسلامی گفت: جانبازان، ازادگان و ایثارگران هویت ملی و تاریخ انقلاب اسلامی ایران را حفاظت و پاسداری می کنند.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی عزت و ابروی نظام و انقلاب را مرهون صبر، مقاومت و ایستادگی آزادگان دانست و افزود: این سرافرازان با ایمان راسخ و عقیده ای استوار سخت ترین شکنجه های رژیم را تحمل کرده و حقانیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به جهانیان نشان دادند.
صمدیان عمده ترین دغدغه این اداره کل را در زمینه اشتغال فرزندان ایثارگران و جانبازان هشت سال دفاع مقدس دانست و اظهار امیدواری کرد که انشاءالله با یاری سایر سازمانها بتوانیم مشکلات حوزه اشتغال را حل نموده و یاریگر فرزندان این عزیزان باشیم.
وی در این دیدار، از محل کار آزادگان سرافراز شاغل در منطقه 8 عملیات انتقال گاز ایران نیز بازدید و ضمن شنیدن مشکلات و نقطه نظرات این عزیزان، راهکار و راهنمایی های مناسب جهت خدمت رسانی بهتر و مطلوب تر به خانواده های معظم شاهد، جانبازان، ایثارگران و آزادگان را ارائه و به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تاکید نمود.

 
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما