يكشنبه 29 ارديبهشت 1398   12:22:51
اخبار مناطق عملیات
15:171397/2/30 يكشنبه
بهینه سازی و ارتقای بارگیری از پست برق تأسیسات شهید محمدی در منطقه یک عملیات انتقال گاز ایران

با تلاش و همت پرسنل تأسیسات شهید محمدی و مجموعه تعمیرات اساسی برق عملیات تأسیسات در  منطقه یک عملیات انتقال گاز، عملیات بهینه سازی و ارتقاء بارگیری از پست برق تأسیسات شهید محمدی به پایان رسید .
مدیر منطقه یک عملیات انتقال گاز ایران گفت: با تلاش شبانه روزی همکاران عملیات تأسیسات منطقه به ویژه پرسنل تعمیرات برق تأسیسات شهید محمدی و تعمیرات اساسی برق منطقه بهینه سازی و ارتقاء بارگیری از پست برق تأسیسات اشاره شده در کمترین زمان ممکن و با صرفه جویی اقتصادی بالایی به پایان رسید .
خضرایی اظهار داشت: بعد از سفارش گذاری قطعات مورد نیاز به پروژه تعدادی دیسکانکتور و بریکر، عملیات بهینه سازی، بالا بردن ظرفیت بارگیری از پست برق موجود و همچنین تکمیل خط 301 در کمترین زمان ممکن صورت پذیرفت که این امر موجب ارتقاء جریان مجاز بارگیری بخش 11 کیلووات از 1600 به 2500 آمپر گردید .
وی افزود : در همین خصوص پرسنل تعمیرات اساسی برق و تعمیرات تأسیسات اشاره شده کارهای جانبی فراوانی را از قبیل تعویض سیم های 1000 آسیب دیده ،ارتقاء کانکتورها،دو مداره کردن سیم های 1000 مربوط به بخش باس بار ورودی تا باس بار خروجی بریکر اصلی و ... به بهترین شکل و کوتاه ترین زمان ممکن اجراء گردید .
مدیر منطقه یک، در پایان ضمن تشکر و قدردانی از تمامی کارکنان و همکاران خود در منطقه یک به ویژه واحدهای عملیاتی منطقه گفت: طبق برنامه زمان بندی اعلام شده اقدامات بسیار خوبی در دست اجرا می باشد که ان شاءالله با انجام این برنامه ها بر اساس زمان بندی لازم انجام شده تداوم و پایداری انتقال گاز را در این منطقه عملیاتی شاهد باشیم و بتوانیم با انجام چنین کارهای صرفه جویی اقتصادی بسیار بالایی را برای کشور عزیزمان رقم بزنیم .
 
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما