چهارشنبه 22 آبان 1398   16:29:35
اخبار مناطق عملیات
09:211398/7/13 شنبه
افتتاح همزمان شش ساختمان حراست ایستگاه شیربین راهی در منطقه پنج عملیات انتقال گاز ایران

آیین افتتاح همزمان شش باب ساختمان حراست شیر بین راهی خطوط 4و8 سراسری با افتتاح یکی از ساختمان های احداثی در ایستگاه شیربین راهی اسلام آباد خرامه فارس برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی منطقه پنج عملیات انتقال گاز ایران، ولی اله فرخی، مدیر منطقه در این مراسم، طی سخنانی کوتاه گفت: استاندارد سازی و ارتقای رفاه همکاران حراست شاغل در این ایستگاه های شیر بین راهی از اولویت های کاری منطقه است.
وی اضافه نمود: نیروهای حراست نقش تعیین کننده ای در انجام ماموریت انتقال پایدار گاز دارند و از این رو توجه ویژه به نیازمندی ها و ارتقای خدمات رفاهی و بروزرسانی روش های حراست فیزیکی در برنامه و پروژه های سالانه منطقه تدوین و اجرا می شود.
فرخی با اشاره به فعالیت های صورت گرفته در این راستا، تصریح کرد: ساخت شش باب ساختمان مناسب هر کدام به مساحت 50 متر مربع در خط 4و8 سراسری که یکی از مهم ترین کریدورهای انتقال گاز کشور می باشد، از طریق واحدهای حراست و مهندسی دنبال شده است.
مدیر منطقه پنج عملیات ادامه داد: تجهیز این ایستگاه ها نیز به تناسب اتمام فعالیت های ساختمانی شروع شده و تا آغاز فصل سرد سال با همکاری واحد منابع انسانی به اتمام خواهد رسید.
وی در پایان از کارکنان منطقه پنج عملیات انتقال گاز به جهت تلاش علمی در اجرای این پروژه، تشکر و تقدیر به عمل آورد.
 
 
 
 
 
 
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما