چهارشنبه 7 فروردين 1398   05:16:23
اخبار مناطق عملیات
16:411397/1/26 يكشنبه
در ارزیابی سال گذشته تحقق یافت؛ رشد 10 درصدی دوره های آموزشی در منطقه 8 عملیات

بالغ بر 53044 نفر ساعت دوره آموزشی در طول سال گذشته برای کارکنان منطقه 8 عملیات انتقال گاز با برگزاری در سطح شمال و شمال غرب کشور برگزار شده است.
غلامرضا روشنی، رئیس آموزش این منطقه، با اعلام خبر فوق گفت: در طول سال گذشته، این واحد با برگزاری دوره های آموزشی هدفمند و برنامه ریزی شده در بخش های مختلف از جمله عمومی، تخصصی، HSE، سیستم های مدیریتی و مشارکت، توانست به رسالت خویش عمل نموده که حاصل آن ارتقای 10 درصدی دوره های آموزشی پرسنل این منطقه نسبت به سال 95 می باشد.
وی افزود: با احتساب افزایش 10 درصدی دوره های آموزشی در منطقه 8 عملیات انتقال گاز، 18 درصد دوره های عمومی، 17 درصد دوره های تخصصی، 8 درصد دوره های HSE ، چهار برابر دوره های مدیران و همچنین 6 برابر نیز دوره های مدیریتی در طول مدت یکسال گذشته روند صعودی داشته است.
روشنی برگزاری این دوره ها و همایش های آموزشی را گامی مهم در راستای ارتقاء آگاهی و اطلاعات پرسنل عنوان نمود و افزود: افزایش رشد علمی کارکنان، پرورش قابلیت های دانشی و مهارتی در پرسنل که همانا اهداف برگزاری این دوره ها آموزشی بوده و زمینه را برای پیشبرد عملکردکارکنان هموار خواهد نمود.
رئیس آموزش منطقه 8 عملیات انتقال گاز اشاره نمود: واحد آموزش این منطقه در تلاش است با برگزاری دوره های آموزشی بعد از پیاده سازی استاندارد آموزشی در جهت افزایش اثربخشی دوره های برگزاری، توسعه مراکز آموزشی، اجرای دوره های فنی در محل تجهیزات تاسیسات و یاردها، گامی هرچند کوچک در راستای ارتقاء بهره وری و تعالی سازمانی بردارد.
 
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما