چهارشنبه 7 فروردين 1398   05:50:16
اخبار مناطق عملیات
16:331397/1/26 يكشنبه
بیش از 2 میلیون و 818 هزار نفر ساعت کار بدون حادثه در منطقه 8 عملیات به ثبت رسید

رئیس امور بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیرعامل منطقه 8 عملیات انتقال گاز از ثبت بیش از 2 میلیون و 818 هزار نفر ساعت کار بدون حادثه در طول سال گذشته در این منطقه خبر داد.
فرهاد قدیمی، رئیس امور بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیرعامل این منطقه با اعلام این خبر گفت: ثبت بالغ بر 2 میلیون  و 818  هزار نفر ساعت کار بدون حادثه نشان از ارتقاء علمی کارکنان و اهتمام به الزامات ایمنی و ارائه آموزش های هدفمند به منظور مقابله با سوانح و کاهش آمار مخاطرات شایع در این منطقه است.
قدیمی افزود: از این میزان ساعت کارکرد بدون حادثه، 1 میلیون و 531 هزار و 740 ساعت کارکرد به نیروهای رسمی و قراردادی و 1 میلیون و 286 هزار و 364 نفر ساعت به نیروهای پیمانکاری اختصاص یافته است.
رئیس امور بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیرعامل منطقه 8 عملیات انتقال گاز تصریح نمود: اجرای پروژه های ایمن و بدون حادثه در طول سال جاری همگی حاکی از الطاف خداوندی و استقرار منظم سیستم مدیریت HSE دراین منطقه است که با سرلوحه قراردادن و تمرکز بر موضوعات این مهم، شرایط لازم جهت بهره وری و تعالی سازمان را فراهم آورده است.
وی به تشریح برنامه های اجرا شده در بخش ایمنی، در طول  سال 96 پرداخت و اظهار داشت: 13136 نفر ساعت آموزش HSE برای پرسنل منطقه، بازدید و بازرسی ایمنی از کلیه تجهیزات و اماکن منطقه، سیستم های اعلام و اطفای حریق، وضعیت ایمنی پیمانکاران، وسایل و تجهیزات آتش نشانی، تجهیز تاسیسات و واحدهای منطقه به تجهیزات ایمنی مورد نیاز، فرهنگسازی ایمنی و برگزاری آموزشهای ایمنی،  از جمله موارد اجرا شده این منطقه می باشند.
رئیس امور بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیرعامل منطقه 8 ثبت رکورد ساعت کار بدون حادثه را برای منطقه بسیار با ارزش دانست و تصریح نمود: این منطقه در اجرا و استمرار سیستم مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست  تلاش مضاعفی انجام و همواره سعی بر گسترش این مهم دارد.
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما