جمعه 3 اسفند 1397   20:21:22
اخبار مناطق عملیات
11:391397/4/25 دوشنبه
برگزاری نخستین المپیاد فنی تخصصی بهره برداران در ستاد و تاسیسات تقویت فشار منطقه پنج عملیات انتقال گاز

مدیر منطقه پنج عملیات انتقال گاز ایران، از برگزاری نخستین المپیاد فنی تخصصی بهره برداران در تاسیسات تقویت فشار گاز و ستاد منطقه خبر داد.
ولی اله فرخی، با اعلام این خبر افزود: مرحله نخست این آزمون سراسری به صورت کتبی با حضور 88 درصد ثبت نام شدگان در منطقه پنج، که شامل 120 نفر از همکاران بهره بردار بوده است همزمان با سایر مناطق ده گانه شرکت انتقال گاز ایران در سه حوزه آزمون در شیراز، فراشبند و خنج برگزار گردید.
وی در ادامه افزود: در بخش نخست المپیاد همکاران با پاسخ به سوالات در خصوص فرایند بهره برداری از توربوکمپرسورهای تقویت فشار گاز در زمینه های برق، ابزار دقیق، مکانیک و ایمنی فرایند به رقابت پرداختند.
فرخی با اشاره به سایر مراحل المپیاد، تصریح کرد: با تصحیح اوراق آزمون توسط ناظر المپیاد، 84 نفر در منطقه موفق به کسب حدنصاب نمره گردیدند و با توجه به گستردگی منطقه و تعداد شرکت کنندگان و نتایج آزمون برای اعزام بیش از دو تیم از منطقه برای بخش دوم المپیاد که در مهرماه سال جاری در منطقه سه برگزار خواهد شد، اقدام خواهد شد. 
وی ادامه داد: در بخش های بعدی تیم ها در فعالیت های عملی بهره برداری به رقابت خواهند پرداخت.
وی در پایان از همکاران واحد آموزش، روابط عمومی و حراست منطقه پنج عملیات انتقال گاز ایران به جهت تلاش در برگزاری موفق این آزمون سراسری، تقدیر و تشکر به عمل آوردند.
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما