يكشنبه 3 شهريور 1398   20:28:14
اخبار مناطق عملیات
13:451397/11/9 سه‌شنبه
درراستای طرح همیار حریم خطوط لوله انتقال گاز اجرا شد؛
ارایه آموزش های زیست محیطی به دانش آموزان

آموزش های حفظ و صیانت از محیط زیست در قالب یک برنامه فرهنگی و آموزشی به دانش آموزان هم جوار با حریم خطوط لوله انتقال گاز ارایه گردید. 
رییس روابط عمومی منطقه ده عملیات انتقال گاز ایران، در توضیح بیشتر این خبر گفت: با هدف آشنایی دانش آموزان با مسایل و روش های حفظ و صیانت از محیط زیست که از مسایل مهم مسئولیت های اجتماعی محسوب می گردد؛ اداره محیط زیست منطقه با مشارکت اداره کل محیط زیست استان بوشهر در قالب یک برنامه آموزشی و فرهنگی به دانش آموزان مقطع ابتدایی در روستای کره بند از توابع شهرستان بوشهر با حضور 130 نفر دانش آموز پسر و دختر در مقاطع تحصیلی اول تا ششم اجرا و در آن مفاهیم مرتبط با حوزه یاد شده ارایه گردید.
وی تصریح کرد: ارایه آموزش های موردنظر به دانش آموزان موجب انتقال و ترویج این آموزش ها در سطح خانواده ها نیز خواهد شد و بدین ترتیب اهداف مورد نظر در جامعه هدف، به خوبی تحقق می یابد.
معماری با بیان این که این برنامه آموزشی در همه مدارس هم جوار با حریم خطوط لوله انتقال گاز در استان بوشهر اجرا می شود، اظهارکرد: در این برنامه کارشناسان واحد بهداشت، ایمنی و محیط زیست (H.S.E ) آموزش های مورد نظر را به دانش آموزان ارایه می کنند تا آنان با وظایف اجتماعی شان در زمینه محیط زیست و هم چنین حفظ حریم خطوط لوله انتقال گاز آشنا شوند.
برپایه این گزارش، امین فخری رییس بهداشت، ایمنی و محیط زیست منطقه ده، نیز که در این برنامه حضور داشت، ضمن قدردانی از زحمات و تلاش همکاران در اجرای این برنامه خاطرنشان کرد: در تلاش هستیم تا از طریق ارتقای دانش و آگاهی دانش آموزان، گامی موثر در ترویج فرهنگ حفظ محیط زیست و همچنین رعایت دستورالعمل های مرتبط با حریم خطوط لوله انتقال گاز برداریم.

 
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما