چهارشنبه 7 فروردين 1398   05:17:05
اخبار مناطق عملیات
16:381397/1/26 يكشنبه
مدیر منطقه 9 عملیات انتقال گاز ایران:
منابع انسانی توانمند منطقه 9 ، بزرگترین و مهم ترین سرمایه ما محسوب می شود

رسول داودی نژاد، مدیر منطقه 9 عملیات انتقال گاز ایران با کارکنان تاسیسات تقویت فشار گاز و مرکز بهره برداری خطوط لوله نور دیدار و با تبریک سال نو از زحمات و تلاش های آنان در سال گذشته تقدیر و تشکر نمود.
وی در این جلسه با بیان اینکه در سال گذشته، با وجود همه محدودیت ها، با تلاش و همدلی توفیقات فراوانی حاصل شد، افزود: زمان به سرعت گذشت و عملکرد سال گذشته در معرض قضاوت قرار گرفته، به همین سرعت امسال هم به پایان می رسد و اگر گرفتار روزمرگی ها شویم، موفق نخواهیم شد.
مدیر منطقه 9 عملیات انتقال گاز ایران در ادامه خاطرنشان کرد: در سال جدید تقاضا دارم که به غیر از امور جاری و وظایف محول سالانه، هر واحد برنامه تخصصی برای افزایش بهره وری نهایی سیستم را پیگیری نماید.
داودی نژاد بر همراهی و همدلی در جهت حرکت به سمت اهداف تعیین شده تاکید کرد و یادآور شد: محیط کار در سال جدید باید با آرامش و هم سویی بیشتری، بستر و اعتماد لازم را برای همه کارکنان فراهم کند که نتیجه این فرآیند، افزایش اعتماد به نفس منابع انسانی است.
وی در ادامه با تقدیر از تلاش های کلیه کارکنان منطقه بیان کرد: قطعا منابع انسانی توانمند منطقه نه، بزرگترین و مهم ترین سرمایه ما محسوب می شود.
در پایان این جلسه، هر یک از کارکنان ضمن تبریک سال نو، نظر و پیشنهادات خویش را مطرح نمودند.
لازم به ذکر است، داودی نژاد از تاسیسات تقویت فشار گاز و مرکز بهره برداری خطوط لوله نور نیز بازدید به عمل آورد.
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما