سه‌شنبه 21 آبان 1398   05:40:31
اخبار مناطق عملیات
14:371398/4/30 يكشنبه
طرح تدوین شناسنامه روان شناختی مدیران در منطقه 8 عملیات به اجرا درآمد

به منظور افزایش سطح بهزیستی روان شناختی و ایجاد تناسب بهینه شغل و شاغل، پروژه تدوین شناسنامه روان شناختی مدیران انتقال گاز در سطح مسئولین منطقه 8 عملیات انتقال گاز ایران به اجرا درآمد.
به گزارش روابط عمومی منطقه 8 عملیات، جلسه افتتاحیه این پروژه با حضور جمعی از متخصصان حوزه روان شناسی صنعتی و سازمانی دانشگاه شهید بهشتی تهران و مسئولین منطقه 8 عملیات انتقال گاز برگزار گردید.
علیرضا فردی آذر، رییس منابع انسانی منطقه 8 عملیات انتقال گاز در آیین افتتاحیه جلسه با اعلام این مطلب گفت: شناسایی و بررسی وضعیت سلامت روان پرسنل و مدیران یکی از مهمترین روش های شناسایی و توانمند سازی افراد در محیط های کاری است.
فردی آذر هدف از اجرای این پروژه را افزایش سطح بهزیستی روان شناختی و ایجاد تناسب شغل و شاغل در سازمان دانست و افزود: شرکت انتقال گاز پروژه مذکور را با هدف توسعه و توانمند سازی و همچنین مدیریت مسیر شغلی کارکنان و مدیران به سمت رویکردهای نوین در مدیریت منابع انسانی آغاز نموده که با اجرای این پروژه در تمامی مناطق عملیاتی در تلاش است به ارزشمندترین هدف خود یعنی ارتقاء سطح بهزیستی روانشناختی در سازمان دست یابد.
در ادامه آزاده عسکری، عضو هیأت علمی و رییس مرکز ارزیابی و استعدادیابی دانشگاه شهید بهشتی، گام های شناسایی توانمندی ها در اجرای پروژه مذکور را مشتمل با سه فرآیند اصلی شامل، مصاحبه حضوری روانشناسی مبتنی بر شایستگی، آزمون های نرم افزاری(تست الکترونیکی) و آزمون های کتبی می باشد که این پروژه از بهمن سال 97 شروع و مرحله پایانی آن در شهر تبریز در سطح مسئولین واحد های منطقه 8 عملیات انتقال گاز به اجرا در می آید.
عسکری با اشاره به سطح بالای همکاری و همچنین گستردگی سرمایه های انسانی شرکت انتقال گاز ابراز امیدواری کرد: این پروژه بتواند در راستای توسعه پایدار، شایسته سالاری، آسیب شناسی، رفع دغدغه های فکری و شغلی کارکنان و استفاده بهینه از توانمندی های بالقوه موجود موثر واقع گردد.
شایان ذکر است ارزیابی شایستگی های روان شناختی رهبری و مدیریت کارمندان با برگزاری جلسه تشریح و آماده سازی توسط مجری داخلی، عسکری و جمعی از متخصصان حوزه روان شناسی صنعتی و سازمانی دانشگاه شهید بهشتی تهران، به مدت 2 روز به طول انجامید.

 
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما