شنبه 30 شهريور 1398   16:31:58
اخبار مناطق عملیات
10:291398/3/1 چهارشنبه
در نشست مدیر منطقه شش با مدیر کل راه و شهرسازی استان هرمزگان مطرح شد

به گزارش روابط عمومی منطقه شش عملیات انتقال گاز، گودرزی در نشست با مدیر کل جدید راه وشهرسازی استان هرمزگان بر ارائه راهکار جهت مرتفع شدن مسائل و مشکلات حریم خطوط لوله و پروژه های مرتبط راه سازی تأکید کرد.
این نشست با حضور مدیر و برخی از مسئولین منطقه شش عملیات انتقال گاز و مدیر کل راه و شهر سازی استان هرمزگان در محل دفتر مدیر کل راه و شهرسازی برگزار شد، مدیر منطقه شش ضمن تبریک انتصاب آرش رضایی به عنوان مدیر کل و رئیس هماهنگی شورای راه و شهر سازی استان هرمزگان، تعامل و همکاری در چارچوب مقررات را راه گشای مسایل در مسیر توسعه استان عنوان کرد.
گودرزی با اشاره به تعامل منطقه با طرح های اصلی توسعه ای استان در مناطق محروم هرمزگان گفت: ما از همه ظرفیتهای قانونی برای کمک به توسعه شهری و روستایی حمایت می کنیم و البته امنیت مردم و مجاورین خطوط انتقال گاز محور اصلی همه تصمیمات و توافقات می باشد.
در ادامه این دیدار رضایی، ضمن تشکر از همکاریها و حسن توجه منطقه به همکاری با طرحهای توسعه ای بر رعایت مقررات تاکید کرد و آمادگی آن اداره کل را جهت افزایش تعاملات در حوزه توسعه شهری و روستایی اعلام کرد.
گفتنی است استان هرمزگان شامل 16 درصد از کل مساحت حوزه تحت پوشش منطقه شش عملیات انتقال گاز بوده و تمرکز 42 درصد از مجموع خطوط انتقال در قطرهای مختلف را دارا میباشد.
 
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما