پنجشنبه 21 آذر 1398   18:28:58
اخبار مناطق عملیات
14:491398/7/22 دوشنبه
پس از رقابت تنگاتنگ، تاسیسات تقویت فشار گاز تبریز، در سکوی برترین های المپیاد بهره برداران قرار گرفت

در اولین المپیاد منطقه ای بهره برداران منطقه 8 عملیات انتقال گاز ایران که با هدف سنجش و پایش نفرات برتر برگزار شد، تاسیسات تقویت فشار گاز تبریز در سکوی برترین ها قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی منطقه 8 عملیات انتقال گاز، در این المپیاد یک روزه، 9 اکیپ 5 نفره با حضور شرکت کنندگانی از برترین های مرحله کتبی دومین المپیاد بهره برداران منطقه 8 عملیات، با هم به رقابت پرداختند و تاسیسات تقویت فشار گاز تبریز که متشکل از دو تیم بود در جایگاه اول و دوم و بهره برداران تاسیسات تقویت فشار گاز اردبیل نیز در جایگاه سوم قرار گرفت.
بنابراین گزارش، سنجش و ارزیابی توانمندی های شرکت کنندگان در عملیات و بهره برداری، ارتقای هر چه بهتر سطح علمی و عملی بهره برداران، شناسایی نقاط ضعف و قوت بهره برداران، ضریب اطمینان عملکرد و استفاده صحیح و بهینه از تجهیزات در عملیات و بهره برداری و همچنین ایجاد انگیزه و نشاط در بین شرکت کنندگان از مهمترین اهداف برگزاری این المپیاد می باشد.
گفتنی است بهره برداران منطقه 8 عملیات انتقال گاز در اولین المپیاد فنی و عملیاتی بهره برداران شرکت انتقال گاز که در سال گذشته برگزار شد، موفق شدند مقام سوم این المپیاد را ازآن خود نمایند.
 
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما