چهارشنبه 7 فروردين 1398   05:19:09
اخبار مناطق عملیات
16:071396/12/23 چهارشنبه
مدیر منطقه 8 عملیات انتقال گاز ایران:
موفقیت یک سازمان در گرو تعامل تمامی اجزای آن است

مدیر منطقه 8 عملیات انتقال گاز ایران در جمع بانوان شاغل در منطقه، ضمن تبریک میلاد دخت نبی مکرم اسلام پیشرفت و موفقیت سازمان را مرهون تعامل و مشارکت تمامی اجزای سازمان دانست.
مدیر منطقه 8، سجایای اخلاقی حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها را بهترین و والاترین ارزش های اسلامی و اخلاقی توصیف کرد و گفت: حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها از بزرگترین سرمایه های معنوی مسلمانان بوده و با توجه به وجود کمالات الهی و معنوی، برترین سرمشق و بهترین اسوه رستگاری انسان ها به شمار می رود.
وی نقش زنان را در استحکام خانواده مورد ستایش قرار داد و افزود: با جاری نمودن طریقه و سیره زندگانی آن حضرت در فعالیت ها، شاهد رشد و پویایی هر چه بهتر نقش و جایگاه رفیع زن در جامعه اسلامی خواهیم بود.
مدیر منطقه 8 عملیات انتقال گاز ایران ضمن تشکر از تلاش های بی شائبه تمامی کارکنان اظهار داشت: موفقیت های این منطقه حاصل تلاش های شبانه روزی خواهران و برادران شاغل در این منطقه بوده و نقش بانوان نیز در این موفقیت ها انکار ناپذیر است؛ امیدوارم در سال جدید شاهد رشد و تعالی سازمان در عرصه های مختلف اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی باشیم.
گفتنی است در پایان ضمن تجلیل از تلاش های ارزنده بانوان شاغل در منطقه، فرصتی فراهم گردید تا حاضرین از نزدیک مسائل و مشکلات خود را با مسئولین در میان بگذارند.
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما