يكشنبه 3 شهريور 1398   21:40:34
اخبار مناطق عملیات
14:191397/8/27 يكشنبه
مراسم افتتاحیه و کلنگ زنی پروژه عمرانی ساختمان جدید منطقه پنج عملیات انتقال گاز ایران برگزار شد

همزمان با ایام مبارک ماه ربیع الاول، مراسم کلنگ زنی پروژه عمرانی ساختمان جدید منطقه پنج عملیات انتقال گاز توسط مدیر منطقه و با حضور معاونین و روسای ارشد منطقه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی منطقه پنج عملیات انتقال گاز ایران، مدیر منطقه، در ابتدای این مراسم در سخنانی کوتاه گفت: حل مشکل فضای اداری همکاران شاغل در منطقه هدف اصلی این پروژه است که امیدواریم با همت پیمانکار و مسئولین منطقه پیش از زمان لحاظ شده مورد بهره برداری قرار گیرد.
وی اضافه نمود: از مساعدت های مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران و همکاران ستاد تهران، و تلاش های سایر عزیزان اعم از معاونین و همکاران در منطقه، استانداری فارس و شهرداری شیراز که نقش مهمی در تسریع شروع بکار این پروژه داشته اند، تقدیر و تشکر به عمل می آورم.
در ابتدای این مراسم نفیسی نیا سرپرست خدمات مهندسی در توصیف این پروژه گفت: این پروژه در زیربنایی به وسعت 2 هزار و 100 متر و طی 24 ماه از طریق پیمانسپاری ساخته خواهد شد.
سرپرست کارگاه پروژه نیز در پایان خواستار همکاری و تعامل مسئولین منطقه با  پیمانکار شد و تاکید نمود: رعایت ایمنی، تلاش در پیشرفت پروژه طی زمانبندی صورت گرفته و همکاری با ناظرین در چارچوب مقررات خط مشی اصلی این پروژه می باشد.
 
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما