شنبه 30 شهريور 1398   16:02:42
اخبار مناطق عملیات
10:231398/3/1 چهارشنبه
دیدار مدیر و برخی از مسئولین منطقه شش با مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان

به گزارش روابط عمومی منطقه شش عملیات انتقال گاز، با هدف تحویل و تحول خطوط لوله منطقه، جلسه ای با حضور مدیر و برخی از مسئولین منطقه و مدیر عامل و مسئولین شرکت گاز استان کرمان برگزار شد.
این جلسه که در سالن کنفرانس شرکت گاز استان کرمان برگزار شد، معاون مهندسی و خدمات فنی منطقه در این رابطه گفت: با پیگیرهای انجام شده و رفع نواقص اجرایی، مدارک فنی و حقوقی، 5 خط از خطوط لوله حوزه گاز استان کرمان، تحویل دائم گردید.
حمیدرضا بنی اسدی، به موضوع انتقال دارایی به منطقه شش عملیات انتقال گاز با تحویل و تحول خطوط اشاره کرد و ادامه داد: در این جلسه به تسریع در حل مسائل و مشکلات موجود به منظور تحویل و تحول خطوط پیشنهادات و راه کارهایی ارائه شد.
 بنی اسدی در بخش دیگری از سخنان خود به جلسه با مجری خط لوله 20 اینچ جیرفت در جهت تحویل موقت، پرداخت و گفت: در این جلسه ضمن بررسی جوانب کار، تصمیمات لازم با هدف تسریع در رفع نواقص موجود گرفته شد.
در ادامه مدیر منطقه به همراه مسئولین مرتبط، ضمن بازدید از روند تکمیل مرکز بهره برداری خطوط لوله کرمان به همراه مجری طرح، طی جلسه مشترکی به بررسی نواقص و مشکلات پیش رو پرداخته و تصمیمات لازم در این رابطه گرفته شد.
 
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما