يكشنبه 3 شهريور 1398   21:15:25
اخبار مناطق عملیات
15:201397/10/5 چهارشنبه
بازدید مدیر منطقه 9 عملیات از مسیر خطوط لوله سرخس – نکا – کردکوی

به گزارش روابط عمومی منطقه 9 عملیات انتقال گاز ایران، رسول داودی نژاد از مسیر خط لوله سرخس - نکا - کردکوی، بازدید کرد.
مدیر منطقه 9 همچنین از مسیر خط لوله قره تپه و محل تقاطع خطوط لوله سرخس – نکا و کردکوی – نکا با محور تعریض شده بهشهر – زاغمرز و ایستگاه رابط خط لوله به شمال نیز بازدید به عمل آورد.
رسول داودی نژاد همچنین در جلسه هم اندیشی با کارکنان تاسیسات تقویت فشار گاز نکا، با قدردانی از فعالیت ها و اقدامات انجام شده توسط آنان در منطقه، اظهار کرد: ماموریت سازمانی ما انتقال پاک، ایمن و پایدار و بهره ور گاز طبیعی است که می توانیم با تلاش، پشتکار و تعهد در مسیر تحقق آن گام برداریم.
وی در ادامه به اهمیت پیگرانی در خط 42 اینچ دامغان – کیاسر – نکا برای آمادگی فصل زمستان اشاره کرد و افزود: وظیفه ما حفظ گرمای خانه های مردم و همچنین تامین گاز مورد نیاز صنعت استان های شمالی در سردترین روزهای سال است که باید با تمرکز بر این موضوع و با همدلی، مانند سال های گذشته در این امر، سربلند و موفق باشیم.
مدیر منطقه 9 عملیات انتقال گاز خاطرنشان کرد: اگر با اراده و تعصب کار کنیم همواره موفق بوده و می توانیم از عهده وظایف و ماموریت سازمانی خود به نحو احسن برآییم، در پایان از همه همکارانم در منطقه تقاضا دارم تا به صورت جهادی به فعالیت های خود در زمستان امسال ادامه دهند.
در پایان صحبت های مدیر منطقه، کارکنان ایستگاه تاسیسات تقویت فشار گاز نکا نیز به بیان مسائل و مشکلات خویش پرداختند.
 
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما