پنجشنبه 27 دي 1397   13:49:01
اخبار مناطق عملیات
14:421396/10/16 شنبه
بازدید مدیر منطقه 7 شرکت انتقال گاز ایران از روند اجرای پروژه نصب سیستم Anti Acing توربین ها در تاسیسات تقویت فشارگاز فامنین

مدیر منطقه 7 عملیات انتقال گاز ایران، از روند اجرای سیستم Anti Acing توربین های تاسیسات تقویت فشار گاز فامنین بازدید نمود .
خضرایی در حاشیه این بازدید، اظهار داشت : با توجه به موقعیت جغرافیایی تاسیسات یاد شده و سرد سیر بودن آن، به منظور جلوگیری از توقف و آسیب رسیدن به توربین ها به علت یخ زدگی محفظه هوای ورودی آن ها  ( AIR INTAKE  ) ، نصب و اجرای سیستم Anti Acing توربین های این تاسیسات در دستور کار منطقه قرار گرفت.
مدیر منطقه 7 عملیات انتقال گاز ایران در ادامه افزود : کلیه فعالیت ها اعم از طراحی و محاسبات فنی ، تهیه و تامین کالا و ... توسط کارشناسان منطقه صورت پذیرفته است که در صورت اتمام پروژه ، قابلیت اطمینان واحد های تاسیسات تقویت فشار گاز فامنین در زمستان سال جاری به منظور انتقال پایدار و ایمن، افزایش می یابد.
خضرایی در پایان اضافه نمود : هم اکنون تاسیسات تقویت فشار گاز فامنین، جهت تقویت خط سوم آذربایجان ؛ نقش به سزایی در انتقال گاز به شهر های غربی و شمال غرب کشور دارا می باشد.
 
 
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما