پنجشنبه 27 دي 1397   12:33:10
اخبار مناطق عملیات
15:001396/11/15 يكشنبه
برگزاری سمینارآموزشی امنیت سفر به کشورهای خارجی در منطقه 5 عملیات انتقال گاز ایران

با تلاش کارکنان واحد حراست منطقه 5 عملیات انتقال گاز ایران و با هماهنگی واحد آموزش ، سمینار آموزشی امنیت سفر به کشور های خارجی درسالن شهید تندگویان منطقه با حضور جمع کثیری ازکارکنان منطقه پنج عملیات انتقال گاز  ایران برگزار شد .
ولی اله فرخی ، مدیر منطقه، با اعلام این خبر افزود: استاد این دوره آموزشی لطفی از اساتید دانشکده اطلاعات بود که راه کارهای مبارزه با جاسوسی را تشریح نمود.
وی اضافه نمود: هرکشوری درجهان قوانین و هنجار مربوط به خود را دارد و الزامی است هر فرد قبل از سفر به کشور خارج قوانین آن کشور را مطالعه نموده و قوانین آن کشور احترام بگذارد.
فرخی با اشاره به یک نمونه تشریح شده ، تصریح کرد: دستگاه های جاسوسی بیگانه برای به دست آوردن اطلاعات از هر راهی مثل فریب ، هدیه و... سوء استفاده می نمایند که لازم است کارکنان آگاهی لازم راکسب نمایند که مهمترین آن ها ، حفاظت گفتار است.
مدیر منطقه 5 در ادامه افزود: در این سمینار آموزشی چند نمونه فیلم آموزشی از افراد فریب خورده به نمایش درآمد.
ولی اله فرخی ، مدیر منطقه، با بیان اینکه این سمینار آموزشی گامی مثبت برای همکارانی است که به سفرهای خارجی می روند ، از کارکنان منطقه 5 عملیات انتقال گاز  ایران، به جهت حضوردر این سمینار آموزشی ، تشکر و تقدیر به عمل می آورد.
 
 
 
 
تاریخ به روز رسانی:.
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما